Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-03-04

S. Krupeckaitė grįžo ant pakylos

  
S. Krupeckaitė grįžo ant pakylos
© Facebook/LDSF nuotr.
S. Krupeckaitė medalį palygino su Dievo dovana.
Visi kiti apdovanojimai prieš šį nublanksta. Sunku net papasakoti, koks buvo jausmas

35 metų Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė įrodė, kad vis dar priklauso pasaulio elitui ir planetos čempionate po ilgos pertraukos iškovojo medalį.

Sekmadienį S. Krupeckaitė Olandijoje vykstančio 115-ojo pasaulio treko čempionato moterų keirino rungtyje iškovojo bronzos medalį. Lietuvė finale į priekį praleido tik belgę Nicky Degrendele bei Honkongo atstovę Wai Sze Lee.
Šioje rungtyje lenktyniavo iš viso 24 dviratininkės. Lietuvos dviratininkė laimėjo pirmojo etapo antrąjį važiavimą, antrajame pusfinalio važiavime S. Krupeckaitė finišavo antra.
 
Geriausia Lietuvos dviratininkė pasaulio čempionato medalį iškovojo po šešerių metų pertraukos. Už šį apdovanojimą ji labiausiai dėkojo savo sutuoktiniui, Lietuvos treko rinktinės treneriui Dmitrijui Leopoldui.
 
„Visi kiti apdovanojimai prieš šį nublanksta. Sunku net papasakoti, koks buvo jausmas. Aš buvau labai patenkinta, nes po finišo maniau, kad likau ketvirta ar net penkta. Finišas buvo vos per plauką. Tikrai labai džiaugiausi, matyt gavau ir Dievo dovaną. Buvo labai sunkios varžybos, treke buvo labai sausa ir dėl to buvo sunku atsistatyti po pirmų startų. Nelengva buvo nuo pat pirmos dienos, tad finišuoti teko iš paskutiniųjų jėgų, bet už pastangas buvo atsilyginta.
 
Prie pergalės prisidėjo daug žmonių, bet didžiąja dalimi – treneris. Tik jo dėka vis esu ant „balno“ ir jis man neleidžia nuleisti rankų bei verčia kovoti“, – sugrįžusi į Lietuvą sakė S. Krupeckaitė.
  

Žymos: dviračių sportas, simona krupeckaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga žmogelis kiek įmanydamas, kad spėtų į autobusą.

„Spės-nespės-spės-nespės-spės-nespės... Ai, nespėjo“, – pagalvojo autobuso vairuotojas, uždarė duris ir nuvažiavo...