Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-17

Šarūnas Jasikevičius – pirmo ryškumo žvaigžė Londone

  
Šarūnas Jasikevičius – pirmo ryškumo žvaigžė Londone
© Facebook/Kauno Žalgiris nuotr.
Būdamas treneriu Š. Jasikevičius ne mažiau pastebimas nei žaisdavo aikštelėje.
Krepšinio specialistai neabejoja, kad Š. Jasikevičiaus laukia puiki trenerio karjera

Kai Kauno „Žalgiris“ rugsėjo 22-ąją Londone draugiškose rungtynėse jėgas išbandys su Torūnės „Polski Cukier“ ekipa, viena iš didžiausių susitikimo žvaigždžių bus greta aikštelės – tai Šarūnas Jasikevičius.

Šios rungtynės rugsėjo 22 d. 19.00 val. prasidės Londono olimpiniame parke esančioje „Copper Box“ arenoje, kurios tribūnose vietų lieka vis mažiau, nes norinčių savo akimis pamatyti visos Lietuvos komanda vadinamą „Žalgirį“ netrūksta.
Be abejonės, sirgalius vilioja ne tik galimybė pamatyti, kaip žaidžia geriausią šalies komanda, bet ir pajusti nepakartojamą atmosferą arenos tribūnose bei iš arti pažvelgti į tokias žvaigždes, kaip Š. Jasikevičius.
Gyva legenda, dar prieš trejus metus pats vilkėjęs „Žalgirio“ marškinėlius ir su komanda savo gausią trofėjų kolekciją papildęs apdovanojimu Lietuvos čempionui, antrą sezoną pradeda kaip vyriausiasis kauniečių treneris.
 
Garsiausių Europos klubų ir Lietuvos rinktinės vedlys, jėgas išbandęs ir pajėgiausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA visada buvo dėmesio centre aikštelėje, tačiau ne mažiau jo sulaukia ir būdamas trenerių štabe.
 
Visų pirma – dėl itin emocionalių reakcijų į įvykius aikštelėje: atrodo, kad legendinis įžaidėjas kartais pernelyg įsijaučia į žaidimą ir dėl to neretai sulaukia teisėjų pastabų ar net itin griežtų sankcijų: vien praėjusį sezoną Š. Jasikevičius dėl gautų techninių pražangų kelis kartus privalėjo palikti trenerių štabą ir žaidimą stebėti iš šalies.
Š. Jasikevičius dar visai neseniai pats vilkėjo „Žalgirio“ marškinėlius. Facebook/Kauno Žalgiris nuotr. Š. Jasikevičius dar visai neseniai pats vilkėjo „Žalgirio“ marškinėlius. Facebook/Kauno Žalgiris nuotr.
Visą pasaulį šiemet apskriejo ir žinia apie Š. Jasikevičiaus poelgį už aikštelės ribų: treneris LKL atkrintamųjų varžybų serijos metu leido „Žalgirio“ vidurio puolėjui Augusto Limai praleisti varžybas dėl to, kad jis galėtų būti kartu su savo žmona gimdymo metu ir pamatyti pirmagimę judviejų dukrą.
 
Kai spaudos konferencijoje žurnalistas trenerio paklausė, kodėl šis krepšininkui leido išvykti, Š. Jasikevičiaus atsakymas tapo tikru hitu visame pasaulyje.
„Kaip aš tai vertinu? Aš jam leidau išvažiuoti. Ar tu turi vaikų? Ne? Tai kai turėsi vaikų, jaunuoli, suprasi. Čia yra maksimumas, ką žmogus gali patirti. Vau, geras klausimas. Tu galvoji, kad krepšinis yra svarbiausias gyvenime? Pusfinalis yra svarbus? O kam jis yra svarbus? Kuriai komandai? Tu matei, kiek žiūrovų atėjo? Svarbu? Kai pamatysi pirmą kartą savo vaiką, tada suprasi, kas gyvenime yra svarbiausia. Ateik tuomet su manimi pakalbėti. Nieko negali būti didingiau pasaulyje nei vaiko gimimas. Patikėk manimi, nei titulai, niekas. Augusto Lima yra padangėse dėl emocijų, aš labai dėl to džiaugiuosi“, – atsakė Š. Jasikevičius.
 
Krepšinio specialistai neabejoja, kad Š. Jasikevičiaus laukia puiki trenerio karjera. Tai jau patvirtino ir įvykiai Europos krepšinio rinkoje pasibaigus praėjusiam sezonui, kai lietuvį ėmė vilioti garsiausi ir didžiausiais laimėjimais galintys pasigirti Eurolygos klubai, kaip „BC Barcelona“, Atėnų „Panathinaikos“ ar Tel Avivo „Maccabi“.
 
Tarp krepšinio sirgalių netyla kalbos ir apie tai, kad šis specialistas vieną dieną stos Lietuvos vyrų rinktinės, su kuria pats iškovojo skambiausius apdovanojimus, vairo.
Ir tie, kurie Š. Jasikevičių pamatys Londone rugsėjo 22-ąją, galės pasakyti – aš buvau šalia jo.
Be krepšinio varžybų šiame „Limestar Promotions“ organizuojamame ir Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos tinklas „Lituanica“ pristatomame renginyje sirgaliai turės galimybę susitikti su Lietuvos krepšinio žvaigždėmis, paprašyti iš savo dievaičių autografų.
 
Žiūrovams tai pat pasirodys visoje Europoje žinomos „Žalgirio“ šokėjos, JK lietuvių įkurtos krepšinio mokyklos „Baltic Stars“ auklėtiniai, vyks kitos pramogos.
 
 
 
  

Žymos: kauno žalgiris, Šarūnas Jasikevičius, kauno žalgiris Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta vyras iš žvejybos tuščiomis, nedrąsiai stovi prie slenksčio ir klausia:
– Katinas namie?
Žmona atsako:
– Eik drąsiai, aš jam kilkių nupirkau!