Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-03-25

Sezono starte – „Ferrari“ triumfas

  
Sezono starte – „Ferrari“ triumfas
© Facebook/Sebastian Vettel Ferrari nuotr.
Pergale pirmajame etape džiaugėsi „Ferrari“ atstovas S. Vettel’is.
Iš pirmosios pozicijos startavo L. Hamilton’as, tačiau lenktynių viduryje jį aplenkė ir pozicijos neužleido S. Vettel’is

Šeštadienį startavo šių metų prestižinių automobilių lenktynių „Formulė-1“ sezonas, jo pradžia buvo itin sėkminga raudonųjų „Ferrari“ bolidų pilotams.

Pirmajame šio sezono etape Australijoje triumfavo „Ferrari“ atstovas vokietis Sebastian’as Vettel’is. Jis Melburno „Albert Park“ trasą įveikė per 1 val. 29 min. ir 33,283 sekundės.
Antras finišavo čempiono titulą ginantis britas Lewis’as Hamilton’as su „Mercedes. Jis paskutiniuosiuose ratuose itin agresyviai persekiojo nugalėtoją, tačiau laiko pritrūko – britas finišavo vos 5,036 sek. vėliau.
 
Trečias finišo liniją kirto kitas „Ferrari“ pilotas suomis Kimi’s Raikkonen’as (+6,309 sek.).
 
Iš pirmosios pozicijos startavo L. Hamilton’as, tačiau lenktynių viduryje jį aplenkė ir pozicijos neužleido S. Vettel’is.
 
Antrasis „Formulė-1“ čempionato etapas – Bahreino „Grand Prix“ lenktynės – vyks balandžio 8 dieną. Šiemet iš viso vyks 21 etapas.
 
  

Žymos: formulė 1, automobilių sportas, sebasian vettel

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Specialistas, atsakingas už atominės elektrinės saugumą, pasakė „šakės“ dėl kišenėje iš parkerio išsiliejusio rašalo. Tačiau 15 jo kolegų visgi pražilo.