2019-09-02

Susistumdymu ir smūgiu galva į veidą pasibaigusiose rungtynėse – Italijos pergalė prieš Angolą

© FIBA
Italija - Angola

Italijos rinktinė ir toliau tęsia užtikrintą pasirodymą pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje.

Romeo Sacchetti auklėtiniai antrajame D grupės mače 92:61 (25:11, 19:10, 26:21, 22:19) sutriuškino Angolą ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.
Afrikos komanda šiose rungtynėse šalia italų laikėsi tik pusę kėlinio, kai po tikslaus tritaškio rezultatas dar buvo lygus 8:8. Visgi tuomet italai spurtavo 17:3 ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą, kuris antrajame ketvirtyje išaugo iki triuškinamo – 44:21.

Nors mačo atomazga rungtynių pabaigoje jau buvo aiški, emocijų aikštėje netrūko. Likus žaisti vos pusę minutės į konfliktą įsivėlė italas Alessandro Gentile ir angolietis Leonelis Paulo, o susistumdymas tarp žaidėjų baigėsi pastarojo smūgiu galva varžovui į veidą.
Už tokį elgesį L. Paulo buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga, o A. Gentile atsipirko nesportine nuobauda.

Primename, kad italai turnyro starte 108:62 sutriuškino Filipinus, o Angola 59:105 neprilygo Serbijai.xx Italija: Marco Belinelli 17 (3/6 trit.), Awudu Abassas (3/5 trit.), Jeffas Brooksas (11 atk. kam.) ir Danielis Hackettas po 11, Amedeo Tessitori 10.

Angola: Yannickas Moreira 15 (7/12 dvit., 8 atk. kam.), Leonelis Paulo 12, Carlosas Moraisas 10.

Žymos: Krepšinis, Varžybos, FIBA, pasaulio čempionatas