Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-12

T. Kaukėnas perrašo Lietuvos biatlono istoriją

  
T. Kaukėnas perrašo Lietuvos biatlono istoriją
© LTOK nuotr.
T. Kaukėnas per dvi dienas pagerino Lietuvos biatlonininkų pasirodymus olimpinėse žaidynėse.

Savaitgalį puikiu pasirodymu Pjongčango olimpinėse žaidynėse maloniai nustebinęs Lietuvos biatlonininkas Tomas Kaukėnas nesustojo ir pasiekė dar vieną įspūdingą rezultatą.

Sekmadienį už nugaros palikęs ne vieną olimpinių žaidynių ir planetos čempionato prizininką, 27 metų Lietuvos biatlonininkas žaidynių 10 kilometrų sprinto lenktynėse iškovojo aukščiausią karjeroje 17-ąją vietą. Taip aukštai biatlono trasoje nebuvo pakilęs nei vienas nepriklausomos Lietuvos olimpietis.
Iš dešimties šūvių tik kartą taikinio nenumušęs T.Kaukėnas 10 km distanciją įveikė per 24 min. 23,5 sek. Jis. 44,7 sek. atsiliko nuo olimpiniu čempionu tapusio vokiečio Arndo Peifferio.
 
„Viršijau savo lūkesčius. Prieš keturias dienas dar buvau peršalęs, stipriai sirgau, buvo didžiulė sloga, atrodė, kad net gali būti sinusitas. Bet per keturias dienas išsikapsčiau ir tai, ką šiandien padariau, man yra netikėtumas.
 
Lyg ir džiaugiuosi, kad viskas gerai, bet nepadariau visko, ką galėjau", – po finišo sakė T. Kaukėnas.
 
Tačiau istorinis Lietuvai rezultatas nebuvo riba T. Kaukėnui: pirmadienį 12,5 kilometrų persekiojimo lenktynėse 27 metų atletas pasiekė naujas aukštumas – užėmė 13 vietą. Lietuvos atstovas trasoje užtruko 34:31,8 min., o šaudykloje suklydo 2 kartus.
 
Tai dar ne visi T. Kaukėno startai šioje olimpiadoje: ketvirtadienį jis dalyvaus individualiose 20 km lenktynėse, jų rezultatas lems, ar sportininkas pasirodys sekmadienį vyksiančiose 15 km masinio starto lenktynėse.
 
  

Žymos: žiemos olimpinės žaidynės, pyeongchang 2018, tomas kaukėnas, biatlonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar žinai, kiek man kainuoja tavo mokslai?– Žinau, todėl ir stengiuosi kuo mažiau mokytis.