Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-10-01

Teismas: R. Javtokas agentui skolingas 325 tūkst. eurų

  
Teismas: R. Javtokas agentui skolingas 325 tūkst. eurų R. Javtokas teigė, kad sutartis su agentu buvo nutraukta dėl pastarojo kaltės.

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjui Robertui Javtokui nutrauktas kontraktas su agentu kainuos nemažai. „Verslo žinios“ praneša, kad Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pripažino ir leido vykdyti Šveicarijos arbitražo teismo sprendimą, kuris nurodo, jog už neteisėtai nutrauktą bendradarbiavimą krepšininkas turės sumokėti 325 tūkstančius eurų „Interperformances“ agentūrai.

Pasak pranešimo, Robertas Javtokas nepanoro sumokėti jam atstovavusiam agentui 25 procentų nuo paskutinio suderėto kontrakto. Kadangi sutartis buvo nutraukta, arbitražo teismas priteisė sutartyje nustatytas netesybas.
Nagrinėtoje byloje nustatyta, kad ginčo šalys – krepšininkas ir agentas – susitarė, jog tuo atveju, jeigu žaidėjas nutrauks su agentu sutartį nesilaikydamas įspėjimo periodo, jis turės agentui sumokėti sumą, lygią 25 proc. paskutinės agento žaidėjo naudai suderėtos sutarties vertės.
 
Kadangi sutartis buvo nutraukta, arbitražo teismas priteisė iš krepšininko sutartimi nustatytas netesybas, lygias 325 tūkst. eurų sumai. Tokį arbitražo sprendimą krepšininkas kvestionavo kaip prieštaraujantį viešajai tvarkai dėl pernelyg didelių baudinių netesybų (angl. punitive damages) priteisimo.
 
 
  

Žymos: Krepšinis, skola, R. Javtokas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.