Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-08-28

Tenisas: istorinė dvikova be staigmenų

  
Tenisas: istorinė dvikova be staigmenų Serbas Novakas Djokovičius nesunkiai nugalėjo geriausią tenisininką iš Lietuvos.

Ričardas Berankis (ATP-112) prestižiniame „Grand Slam“ serijos turnyro „US Open“ pirmajame rate susitiko su pirmąja pasaulio rakete Novaku Djokovičiumi. Pastarasis nepaliko abejonių, kad yra geriausias teniso pasaulyje, ir lietuvį nugalėjo 1:6, 2:6, 2:6 rezultatu.

Niujorke vykstančiame turnyre 26-erių serbas pergalę pelnę per 1 val. ir 22 min. Lietuvis R. Berankis laimėjo penkis geimus, bet jam nepavyko pasipriešinti – iš 8 „break pointų“ išnaudojo tik vieną. Tuo tarpu serbas realizavo net 50 proc. tokių savo šansų (7/14). Sėkmingesni buvo ir N. Djokovičiaus padavimai.
Lietuvis leido sau klysti – per mačą R. Berankis padarė net 27 klaidas, o pirmoji pasaulio raketė vos dvi. Tačiau nepaisant tokios susitikimo eigos, serbas buvo diskretiškas ir kalbėdamas apie mačą akcentavo, kad neatsipalaidavo nei minutei, nes R. Berankis buvo stiprus varžovas, galintis pasigirti solidžiais smūgiais nuo galinės linijos.
N. Djokovičius taip pat pasidžiaugė, kad pavyko lietuviui primesti savo žaidimo stilių ir iškovoti pergalę per mažiau nei pusantros valandos, mat jis nenori pirmosiomis turnyro dienomis daug laiko praleisti kortuose.
„Ne, „US Open“ tikrai nėra ta vieta, kur būtų galima užsiimti treniruotėmis ar bandymais. R. Berankiui kelis kartus pavyko užsikabinti mano padavimų metu, tačiau aš esu labai patenkintas tuo, kaip šiandien žaidžiau. Paskutines dešimt dienų dariau viską, kad kuo geriau pasiruoščiau šiam turnyrui. Tai viskas, kas nuo manęs priklausė. Dabar belieka žaisti“, – patenkintas po pergalės kalbėjo serbas.
 
R. Berankiui už dalyvavimą „US Open“ turnyro pirmame rate atiteko 10 ATP reitingo taškų ir 23 tūkst. JAV dolerių.
 
N. Djokovičius kitame etape kausis su vokiečiu Benjaminu Beckeriu (ATP-87).
 

  

Žymos: Sportas, Tenisas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Mielasis, gal galėtum išnešti šiukšles?
Vyras, sunkiai atsidusdamas:
– Aš juk ką tik atsisėdau.
– O ką veikei prieš tai?
– Gulėjau...