Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Evelina UŽDAVINYTĖ   |   2010-04-09

Tenisininkai gerina reitingus

  
Tenisininkai gerina reitingus

Devyniolikmetis Ričardas Berankis geriausių pasaulio vyrų tenisininkų ATP klasifikacijoje iš 195-osios vietos pakilo į 191-ąją.

="line-height: 150%">Net 53 pozicijomis savo reitingą pagerino ir 18-metis Laurynas Grigelis, iš 518-osios vietos pakilęs į 465-ąją.
Trečias lietuvis pajėgiausių planetos žaidėjų klasifikacijoje – septyniolikmetis Dovydas Šakinis, jis 860-tas (prieš dvi savaites buvo 851-tas).
ATP reitinge tvirtai pirmauja ketvirtą kartą per savo karjerą atvirąsias Australijos teniso pirmenybes laimėjęs 28-erių šveicaras Rogeris Federeris. Antrą vietą klasifikacijoje išsaugojo serbas Novakas Djokovičius, o trečiąją poziciją susigrąžino ispanas Rafaelis Nadalis.
Floridos valstijoje (JAV) sekmadienį turnyrą laimėjęs amerikietis Andy's Roddickas lyderių dešimtuke iš septintosios pozicijos išstūmė švedą Robiną Soderlingą.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…