Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

BLKL   |   2010-05-24

„Tiesa“ iškopė į BLKL finalą

  
„Tiesa“ iškopė į BLKL finalą

Praėjusį sekmadienį įvyko atsakomosios BLKL pusfinalių dvikovos.

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">

Pirmose dienos rungtynėse „Tiesos“ krepšininkai antrą kartą įtikinamai 100:61 (19:20; 20:14; 31:14; 30:13) įveikė „Bombos“ krepšininkus.

 

Pirmąsias šios poros pusfinalio rungtynes „Tiesa“ lengvai laimėjo 95:65, tad antrosiose rungtynėse komandai viso labo reikėjo nepralaimėti didesniu nei 30 taškų skirtumu.

 

Tačiau „Tiesa“ nė negalvojo apie pralaimėjimą. Pirmoji rungtynių pusė klostėsi gana apylygiai: po pirmojo ketvirčio „Bomba“ buvo priekyje 19:20, o įpusėjus rungtynėms „Tiesa“ buvo priekyje vos kelių taškų skirtumu 39:35. Tačiau „Tiesa“ netrukus įrodė, kas yra šių varžybų favoritas, ir įpusėjus trečiajam kėlinukui spurtavo 13:0, išsiverždama į priekį 61:42.

 

Po tokio spurto, intrigos varžybose nebeliko. Ir „Tiesos“, ir „Bombos“ komandų treneriai leido aikštelėje pasireikšti atsarginiams žaidėjams, bet nepaisant to, „Tiesos“ ekipa ir toliau didino savo pranašumą. „Bombos“ krepšininkai nešvaistydami jėgų laukė finalinės rungtynių sirenos, nes visiems buvo aišku, kas keliaus į BLKL finalą. „Tiesos“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu 100:61.

 

„Tiesa“: A. Matušaitis – 31 taškas, G. Zikorius – 15 taškų, R. Kidykas – 12 taškų, A. Sadaunykas – 12 taškų.

 

„Bomba-Triobet-Sala“: M. Vitkauskas – 20 taškų, A. Urbonavičius – 12 taškų.

 

 

Antrajame dienos pusfinalyje „Infozonos“ krepšininkai bandė panaikinti pirmųjų rungtynių 14 taškų deficitą. Vis dėlto „Rovac“ krepšininkai dar kartą įrodė, kad jų ekipą šį sezoną sunku sustabdyti. „Rovac“ krepšininkai nugalėjo „Infozoną“ rezultatu 90:64 (21:11; 26:19; 17:19; 26:15).

 

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių „Rovac“ išsiveržė į priekį 6:2 ir savo varžovams leido suprasti, kad lengvų rungtynių šiandien nebus. Nors „Infozona“ buvo sumažinusi skirtumą iki minimumo 7:8, tačiau „Rovac“ solidžiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir įgijo 10 taškų pranašumą 21:11.

 

Antrajame ketvirtyje „Infozonai“ buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 29:26, tačiau po dviejų tikslių J. Mejero tritaškių rezultatas vėl tapo 35:26 „Rovac“ naudai. Ketvirčiui einant į pabaigą, „Rovac“ dar labiau padidino pranašumą, tad po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 47:30.

 

Nors trečiajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, „Infozonai“ nesisekė priartėti prie savo varžovų. „Rovac“ ir toliau išlaikė sau palankų dviženklį pranašumą, o vienu metu jų persvara šoktelėjo iki 64:41. Tačiau kėlinuko pabaigoje „Infozonos“ iš eilės pelnyti 8 taškai leido šiek tiek sumažinti skirtumą – 64:49.

 

Ketvirtajame kėlinuke prasidėjo „Rovac“ komandos šou. Jie laimėjo atkarpą 20:2, ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki 84:51. Varžybų pabaigoje „Infozonos“ krepšininkai rungtyniavo jau nuleidę rankas, tuo tarpu „Rovac“ smaginosi aikštelėje. „Rovac“, laimėję rungtynes 90:64, pirmą kartą klubo istorijoje rungtyniaus BLKL finaluose, kur išmėgins jėgas su čempionu titulą ginančia „Tiesos“ komanda.

 

„Rovac“: J. Mejeras – 31 taškas, G. Čeginskas – 17 taškų, L. Gelažauskas – 12 taškų, V. Gelažauskas – 11 taškų.

 

„Infozona“: P. Striukas – 16 taškų, H. Danielius ir Š. Šukutis – po 12 taškų.

 

 

Artimiausių rungtynių grafikas:

Gegužės 21 d., penktadienį, 20.20 val.:

Pirmosios BLKL mažojo finalo rungtynės – „Bomba“–„Infozona“. 

 

Gegužės 23 d., sekmadienį:

14.00 BLKL finalo pirmos rungtynės: „Tiesa“–„Rovac“.

15.45 Antrosios BLKL mažojo finalo rungtynės: „Infozona“–„Bomba“.

 

Dėmesio!

 

BLKL informuoja, kad jau prasidėjo komandų registracija 2010–2011 metų sezonui. Norinčius dalyvauti prašome siųsti paraiškas el. paštu: [email protected].

 

Pastaba: šis adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, tad jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą.

 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...