Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-18

Toronto „Raptors“ krepšinio komandos pagerbimo šventėje įvyko šaudynės

  
Toronto „Raptors“ krepšinio komandos pagerbimo šventėje įvyko šaudynės
© Twitter.com, Gelek Besthairtsang

Toronto „Raptors“ pagerbimo šventėje įvyko šaudynės. Kaip praneša Toronto policijos viršininkas Markas Saunderis, keturi žmonės patyrė „gyvybei nepavojingų“ traumų.Trys žmonės buvo suimti dviejuose atskiruose incidentuose, susijusiuose su šaudymu. Šios šaudynės įvyko netoli Nathano Phillipso aikštės Toronto centre, kur susirinko didžiulės minios, norėjusios atšvęsti „Raptors“ pergalę prieš „Golden State Warriors“ NBA finale.
M. Saundersas patikino, kad incidentas susijęs su nedidele žmonių grupe. „Daugiau nei milijonas žmonių dalyvavo pergalės šventime ir didžioji dauguma net nežinojo, kad taip atsitiko“, – sakė jis.
 
 
 
  

Žymos: Krepšinis, šaudynės, žiūrovai, Torontas, Raptors

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“