Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-30

„Tour de France“ laimėjo Velso dviratininkas

  
„Tour de France“ laimėjo Velso dviratininkas
© Ruby Roubaix nuotr.
Britų komandos „Sky“ dviratininkai užėmė 2 vietas prizininkų trejetuke.

Prestižiškiausiose dviračių lenktynėse „Tour de France“ šiemet triumfavo britai – nugalėtoju tapo Velso dviratininkas Geraintas Thomas iš komandos „Sky“.

Prancūzijoje įvykusiose 105-ose daugiadienėse dviračių lenktynėse šiemet startavo 176 dviratininkai, atstovaujantys 22 komandas. Jie per 3 savaites įveikė 21 etapą – iš viso 3351 kilometrą.
Nugalėtoju tapęs G. Thomas šį atstumą numybė per 83 valandas, 17 minučių ir 13 sekundžių. Antrą vietą galutinėje įskaitoje užėmė olandas Tomas Dumoulinas („Sunweb“), nuo čempiono atsilikęs 1 min. 51 sek., o trečias liko keturiskart „Tour de France“ lenktynių čempionas britas Christopheris Froome'as („Sky“, +2.24 min).
 
G. Thomas tapo trečiuoju Didžiosios Britanijos atstovu, laimėjusiu šias prestižines lenktynes. Jis šių metų lenktynėse laimėjo du etapus, o lyderiu tapo po 11-ojo etapo ir išsaugojo šią poziciją. 
 
  

Žymos: Tour De France, dviračių sportas, geraint thomas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****