Tiesa.com   |   2017-03-01

Trenerio pakeitimas - postūmis Anglijos čempionams

Trenerio pakeitimas - postūmis Anglijos čempionams Du įvarčius nugalėtojams pelnė J. Vardy.

Trenerio Claudio Ranieri atleidimas davė savo vaisių – Anglijos čempionų vardą ginantis „Leicester City“ atsitiesė po nesėkmių ruožo ir kovos dėl išlikimo „Premier“ lygoje tarsi iš naujo atgimė. Pirmadienį namie Lesterio komanda net 3:1 (2:0) įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir pirmą kartą 2017 metais šventė pergalę.

Siekdami permainų Lesterio klubo vadovai atleido italą ir tai davė gerą postūmį komandai. Pastarojo vietą užėmęs treneris Craig‘as Shakespeare'as trynė iš džiaugsmo rankas. Jamie Vardy po 638 minučių komandos įvarčių sausros pagaliau pradžiugino sirgalius – jis 28-ą minutę pribloškė varžovus pirmuoju įvarčiu. Po 8 minučių rezultatą padvigubino jo kolega Danny Drinkwater‘is.
„Liverpool“ futbolininkai patyrė gilų nokautą, kai J. Vardy 60-ą minutę padidino skirtumą – 3:0. 68-ą minutę svečių žaidėjas Coutinho Correia sušvelnino rezultatą 3:1, tačiau Jurgen‘o Klopp‘o auklėtiniai „King Power“ stadioną paliko slogios nuotaikos.

Su 49 taškais „Liverpool“ lieka penktoje „Premier“ lygos vietoje, o „Leicester City“ šoktelėjo į 15-ą turnyro poziciją su 24 taškais.

Žymos: premier lyga, anglijos futbolo čempionatas