Parengta pagal sporta.info   |   2010-04-03

Triuškinanti „Chelsea“ pergalė

Anglijos futbolo čempionate įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, savo aikštėje net 7:1 sutriuškinęs „Aston Villa“ ekipą.

="line-height: 150%">Nugalėtojams net keturis įvarčius pelnė F. Lampardas, kamuolį į varžovų vartus pasiuntęs 15, 44, 62 ir 90 minutėmis. Du įvarčius „Chelsea“ komandai pelnė F. Malouda (57 ir 68 min.), vieną – S. Kalou. „Aston Villa“ komandai garbės įvartį pelnė J. Carew.

„Manchester United“ futbolininkai išvykoje 4:0 sutriuškino „Bolton Wanderers“ komandą.
Mančesterio komandai įvarčius pelnė J. Samuelis (38 min., į savo vartus), D. Berbatovas (69 ir 78 min.) ir D. Gibsonas (82 min.).

Du taškus prarado kovą dėl čempiono titulo tęsianti Londono „Arsenal“ komanda, išvykoje 1:1 sužaidusi su „Birmingham City“.

Svečiai pirmavo po S. Nasri įvarčio 81 minutę, tačiau Birmingemo komandą išgelbėjo rungtynių pabaigoje įvartį pelnęs K. Phillipsas.