Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-19

Už brazilą – 220 mln. eurų išpirka

  
Už brazilą – 220 mln. eurų išpirka Neymaras nori tapti komandos lyderiu, o Barselonoje dominuoja Lionelis Messi.

Brazilų, italų ir ispanų žiniasklaida skelbia, kad FC „Barcelona“ komandos puolėjas Neymaras keliasi į Paryžiaus „Saint-Germain“ (PSG) klubą už 220 mln. eurų išpirką.

Teigiama, kad pats Neymaras sutinka persikelti į Prancūziją, nes nori tapti komandos lyderiu, o Katalonijoje pirmuoju smuiku griežia argentinietis Lionelis Messi.
Žurnalistas Marcelo Bechleris socialiniuose tinkluose paskelbė, esą sandoris bus užbaigtas per artimiausias kelias savaites.
 
Savo žodį tarė ir brazilų laikraštis „Sport“, teigiantis, kad brazilą išvažiuoti įtikinėja jo aplinkos žmonės, sakydami, jog L. Messi šešėlyje jis niekada nelaimės „Auksinio kamuolio“.
 
Neymaras „Barcelonos“ ekipoje žaidžia nuo 2013 metų, kai į Kataloniją persikėlė iš Brazilijos klubo „Santos“. 25-erių futbolininkas „Barcelonos“ sudėtyje sužaidė 123 rungtynes ir pelnė 68 įvarčius.
Brazilijos rinktinės gretose Neymaras rungtyniavo 77 kartus ir įmušė 52 įvarčius.
 
 
  

Žymos: Futbolas, Lioneli Messi

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!