Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-05

Vokiečiai futbolo aikštėse nenugalimi

  
Vokiečiai futbolo aikštėse nenugalimi Joahimo Lowo auklėtiniams nesutrukdė patirties stoka.
Vokietija turnyrus laimėjo ne stipriausios sudėties

Vokietijos futbolo rinktinė laimėjo FIFA Konfederacijų taurės turnyrą Rusijoje, nors į varžybas atsivežė tik kelis pagrindinius žaidėjus. Joahimo Lowo auklėtiniai finale 1:0 įveikė stipriausią Pietų Amerikos ekipą – Čilės rinktinę.

Kitame tarptautiniame turnyre – Europos jaunimo futbolo čempionate – vokiečiai tokiu pat rezultatu 1:0 įveikė Ispaniją ir iškovojo aukso medalius.
Beje, įdomu tai, kad keli šios rinktinės nariai žaidė pagrindinėje ekipoje, todėl galima teigti, kad ir vokiečių jaunimo rinktinė buvo ne stipriausios sudėties.
 
Konfederacijų finalo susitikimą kur kas aktyviau ir ryžtingiau pradėjo Čilės rinktinė, paversti įvarčiu savo pranašumo Pietų Amerikos čempionai nesugebėjo. Viskas susiklostė priešingai: dvidešimtą minutę į priekį išsiveržė Vokietijos rinktinė. Po šiurkščios čiliečių gynėjo Marcelo Diazo klaidos kamuolį greta baudos aikštelės perėmė Timo Werneris. Jis atliko tikslų perdavimą vienam prieš vartus atsidūrusiam Larsui Stindlui, o jam neliko nieko kito, kaip pasiųsti jį į tinklą.
 
Čilės futbolininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet drausmingos vokiečių gynybos jiems pralaužti nepavyko. Verta pažymėti, kad jiems sunkiai sekėsi net smūgiuoti į vartų plotą. Jaunieji vokiečiai dažniau ir pavojingiau atakavo varžovų vartus.
 
 
 
  

Žymos: Vokietija, Futbolas, konfederacijų taurė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...