Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   f-1.lt   |   2015-03-25

Vokietija atsisakė „Formulės-1“

  
Vokietija atsisakė „Formulės-1“ Vokiečiai nesuinteresuoti organizuoti „Formulės-1“ etapo.

Tarptautinė automobilių federacija (FIA) oficialiai išbraukė Vokietijos GP iš šių metų „Formulės-1“ tvarkaraščio. Tai bus pirmas kartas nuo 1960 m., kai F-1 etapas nebus surengtas Vokietijoje, pranešė f-1.lt.

Šiemet lenktynės turėjo įvykti Niurburgringo trasoje liepos 19 dieną, tačiau derybos dėl varžybų rengimo su naujais trasos savininkais nutrūko dar žiemą. F-1 komercijos vadovas Bernie Ecclestone'as kurį laiką tikėjosi, kad jam pavyks susitarti su Hockenheimo žiedo atstovais, tačiau viltims nebuvo lemta išsipildyti.
Penktadienį FIA Pasaulio automobilių sporto taryba oficialiai paskelbė, kad Vokietijos GP yra išbraukiamas iš šių metų F-1 tvarkaraščio, nes komercijos teisių valdytojui ir varžybų organizatoriams nepavyko susitarti.
 
Išbraukus Vokietijos GP, tarp F-1 lenktynių Didžiojoje Britanijoje ir Vengrijoje bus trijų savaičių pertrauka. Etapų skaičius sumažėjo nuo 20 iki 19-os.
 
 
  

Žymos: Vokietija, Formulė, Lenktynės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“