Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-04-22

Žymusis airis netikėtai baigė karjerą

  
Žymusis airis netikėtai baigė karjerą C. McGregoras prieš daugiau kaip mėnesį patyrė netikėtą pralaimėjimą ir daugiau ringe nepasirodė.

Viso pasaulio mišrių kovos menų (MMA) gerbėjus sukrėtė šokiruojanti žinia – 27-erių airis Conoras McGregoras netikėtai paskelbė, kad baigia savo karjerą.

Šią sensacingą žinią kovotojas pranešė savo „Twitter“ paskyroje. „Nusprendžiau pasitraukti jaunas“, – brūkštelėjo jis. Tai reiškia, kad C. McGregoras nebesusitiks su amerikiečiu Nate'u Diazu birželį Las Vegase vyksiančiame UFC 200 turnyre, kaip kad buvo numatyta.
Šią informaciją patvirtino ir JAV mišrių kovos menų organizacijos (UFC) prezidentas Dana White'as. Jis nepasakė, ar Airijos kovotojas iš tiesų niekada nebežengs į ringą, bet atskleidė, kad jis dabar treniruojasi Islandijoje.
 
Primename, kad UFC puslengvio svorio čempionas C. McGregoras (19/3) kovo pradžioje nelauktai nusileido 29-erių metų N. Diazui. Tai buvo vos trečias pralaimėjimas airio karjeroje ir pirmasis po 15 pergalių iš eilės. Tiesa, už šią kovą, nors ir pralaimėjo, MMA žvaigždė uždirbo 10 mln. JAV dolerių.
  

Žymos: Conor McGregor, kovų sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.