Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-07

Velykų stalą artimiesiems Lietuvoje užsienio lietuviai suruošia internetu

  
Velykų stalą artimiesiems Lietuvoje užsienio lietuviai suruošia internetu

Artėja šv. Velykos, tad šeimininkės jau planuoja šventinius pirkinių krepšelius. Tiesa, ne visos keliauja į parduotuves čia, Anglijoje, – nemažai lietuvių naršo internetinėje parduotuvėje WWW.ZZZ.LT, kad užsakytų maisto produktų, dovanų savo artimiesiems Lietuvoje.

„Užsakiau pirkinių krepšelį mamai gimtadienio proga. Pristatymas greitas, malonus, prekės kokybiškos. Mama buvo nustebinta“, – džiaugiasi pavykusia staigmena Rasa.
Svarbu parodyti dėmesį
 
Statistikos departamento duomenimis, vien 2016 m. iš Lietuvos emigravo daugiau kaip 50 tūkst. nuolatinių šalies gyventojų. Išvykusiems, daugiausiai jauniems žmonėms, svarbu palaikyti ryšį ne tik telefonu ar „Skype“, bet ir pasirūpinti artimaisiais – tėvais ir seneliais, nudžiuginti draugus.
 
„Itin išaugusį klientų srautą pajaučiame prieš šventes – Kalėdas, Valentino dieną, Kovo 8-ąją, laukiame jo ir prieš Velykas. Užsienio lietuviai ne visada gali sugrįžti į Lietuvą, tad parengia artimiesiems staigmenų per atstumą – užsako šventinių maisto produktų, gėlių ir kitų dovanų. Įvykdome daug asmeninių švenčių sveikinimų – gimtadienių, krikštynų ir kitomis progomis. Matome, kad kartą pasinaudojusieji paslauga, dažnai tampa mūsų nuolatiniais klientais – reguliariai užsako prekių savo tėvams ar seneliams“, – pasakoja V. Fabijonavičienė.
Greitis ir patogumas
 
Užsienio lietuviai imlūs naujovėms ir drąsiau apsiperka internetu, todėl ir maisto produktų pristatymo paslauga buvo įvertinta labai teigiamai. ZZZ.LT svetainėje paprasta greitai sukrauti reikalingų krepšelį iš beveik 7000 prekių asortimento, apmokėti ir nusiųsti tėvams, kad ir kokiame nuošaliame Lietuvos kampelyje jie gyvena. Užsakius iki 17 val., siuntos pristatomos kitą darbo dieną, galima pasirinkti pristatymą iš anksto numatytą dieną.
„Užsakinėju maisto prekių mamai kas mėnesį, nors jau seniai gyvenu Londone. Niekada neteko nusivilti, puikios prekės, geras galiojimo laikas, patogus atsiskaitymas, pristatoma visada laiku“, – privalumus vardijo nuolatos savo artimuosius Lietuvoje džiuginanti Kristina.
 
„Iš klientų atsiliepimų suprantame, kokia svarbi jiems tampa ši paslauga. Juk dažnai kaimo vietose parduotuvių asortimentas itin skurdus, o kainos – aukštesnės. Be to, tėvams ar seneliams ne visada ir sveikata leidžia iki parduotuvės nueiti, sunkius krepšius parnešti. Mūsų kurjeriai pasiekia net ir atokius vienkiemius, suneša prekes į vidų. Dažnai gauname padėkas būtent už galimybę pasirūpinti brangiausiais žmonėmis“, – pabrėžė V. Fabijonavičienė.
 
Ne paslaptis, kad maisto produktų ir kitų prekių savo artimiesiems Anglijos lietuviai užsako siekdami finansiškai prisidėti prie jų gerovės. Mažos pensijos ir nedideli atlyginimai Lietuvoje skatina padėti ne tik pervedant pinigų, bet ir asmeniškai užsakant maisto. Vyresnio amžiaus žmonės linkę šitoje vietoje pataupyti, todėl būtent vaikai ar anūkai juos palepina įvairiais desertais, kokybiška mėsa ir kitais šviežiais produktais.
 
„Prekes savo klientams pristatome itin šviežias, nes surenkame jas iš tiekėjų tik po to, kai gauname užsakymą. Tam tikrų kategorijų prekės pradedamos gaminti tik tada, kai gaunamas užsakymas. Be to, asortimente turime daug ekologiškų maisto produktų, prekių iš smulkių gamintojų – jie taip pat pasižymi išskirtiniu šviežumu ir kokybe“, – vardija internetinės maisto prekybos privalumus marketingo specialistė.
Lankstumas pasiteisino
 
Jau metus veikiančiai ZZZ.LT internetinei parduotuvei augti padeda lankstumas ir asmeniškas ryšys su klientais. V. Fabijonavičienė pasakoja, kad tobulina parduotuvės veiklą ir didina asortimentą atsižvelgdami į klientų išsakomus pasiūlymus.
 
„Mūsų klientų aptarnavimo specialistės greitai ir išsamiai atsako į įvairiausius klientų klausimus „on line“ pokalbių metu, „Facebook“ tinkle, padeda atlikti užsakymą pirmą kartą ir t.t. Suteikėme itin didelį atsiskaitymo būdų pasirinkimą, surenkame tarą, dažnai pirkėjus nustebiname įvairiomis dovanomis.
Žmonės įvertina tokį asmenišką ryšį ir sugrįžta“, – teigia ZZZ.LT atstovė.
 
Jos teigimu, žmonės renkasi ZZZ.LT internetinę parduotuvę ir dėl patogumo, ir dėl gražios idėjos – palaikyti artimuosius, padėti jiems. Net ir gyvendami skirtingose šalyse, žmonės nepamiršta artimųjų asmeninių švenčių, siunčia gėlių ir dovanų ar pasirūpina patogesne jų kasdienybe reguliariai užsakydami maisto.
 
  

Žymos: zzz, prekės į namus, apsipirkimas internetu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Turguje:
– Kodėl šitas viščiukas toks mažas? Jame visai nėra mėsos! Ar vertėjo jį pjauti?
– O mes jo ir nepjovėm, jis pats numirė!