Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2019-06-06

JK lietuvių sėkmės istorijos: F1 ir moteriškumo kursai

  
JK lietuvių sėkmės istorijos: F1 ir moteriškumo kursai
© tiesa.com

Naujausiame savaitraščio „Tiesa“ numeryje – dvi skirtingos, bet tikslo siekimu, gyvenimu neatsižadant savo vertybių vienodai žavinčios JK lietuviųsėkmės istorijos.

JK lietuvių sėkmės istorijos: F1 ir moteriškumo kursai Naujausiame savaitraščio „Tiesa“ numeryje – dvi skirtingos, bet tikslo siekimu, gyvenimu neatsižadant savo vertybių vienodai žavinčios JK lietuviųsėkmės istorijos.
Iš Biržų kilęs 22 metų Lukas Gaudiešius po studijų Mančesterio universitete dirba F1 varžybose dalyvaujančios „Williams“ komandos inžinieriumi.
 
„Patekimas į šią industriją tikrai ne per lengviausias (aš ir pats turėjau bene 4 nesėkmingus interviu su įvairiomis „Formulės 1“ komandomis). Tad nusprendžiau pabandyti laimę ir aplikuoti į prasčiau apmokamą praktiką, nes lengviau konkuruoti su kitais studentais negu su protingais dėdėmis, dirbusiais visur kur 10 ir daugiau metų. Aišku, tikiuosi, kad įgijęs šiek tiek daugiau patirties galėsiu pereiti į ilgalaikes pareigas, nors, turiu prisipažinti, nežinau, ar šiame savo gyvenimo etape pasirinkčiau tokią galimybę, – atvirai kalbėjo jaunasis lietuvis. – Pats darbo pobūdis – tai nors prie žaizdos dėk, labai tinka ir patinka! Dirbu Dinamikos grupėje, kurioje analizuojame bendrą tiek visos mašinos, tiek atskirų pakabos elementų judėjimą (pakaba – tai įvairūs mechaniniai komponentai, jungiantys ratus su mašinos korpusu).
 
Kadangi „Williams“ yra viena iš mažesnių komandų, mūsų grupė taip pat nedidelė, tad galiu įsitraukti į daugybę įvairių projektų, dėl to irgi esu labai laimingas.“
 
Tuo tarpu buvusiai klaipėdietei Astai Lukauskienei, turinčiai savo grožio verslą, kasdien tenka išklausyti daygybę klienčių gyvenimo istorijų, nusivylimų, patirčių, savęs kaip asmenybės praradimų arba savęs ieškojimo ir savęs kritikavimo.
Vieną dieną beveik 14 metų JK gyvenanti lietuvė nutarė imtis veiklos, kuri padėtų moterims atsipalaiduoti, užsimiršti, prisiminti meilę sau.
 
„Gyvename labai greito tempo laikais, o tai neišvengiamai kelia stresą. Vis dėlto ne mažesnį stresą jaučiame ir tada, kai užsidarome tarp keturių sienų, pradedame auginti vaikutį – tuomet lengva pasijusti vienišai. Ir socialiniai tinklai prie to stipriai prisideda – juk ekranuose šviečia tobuli žmonių gyvenimai, kuriuos neišvengiamai pradedame lyginti su savo. Manau, taip laikui bėgant prarandamas pasitikėjimas savimi, atsiranda vidinė įtampa, o tokios būsenos pamirštame ir save, ir savo moteriškumą“, – svarsto Londono lietuvė.
 
Surengusi moteriškumo seminarą „Atrask ir įkvėpk save“ A. Lukauskaitė sulaukė daugybės net jame nebuvusių moterų pagyrų ir paskatinimo judėti pirmyn. Tad netrukus Londono lietuvių laukia naujas renginys. Naujame, kaip visada ketvirtadienį pasirodančiame savaitraščio „Tiesa“ numeryje tai pat rasite:
 
Visą Lietuvą sukrėtė įvykiai miestelyje prie Nemuno Kuo britai vaišino JAV prezidentą Donaldą Trumpą Lietuvos valdžia toliau tobulina grįžusių emigrantų vaikų integraciją lietuviškose mokyklose Konfliktai poroje gali pailginti gyvenimą, tačiau yra vienas bet Kino teatruose JK rodomame filme „Rocketman“ suvaidinęs dizaineris Juozas Statkevičius papasakojo apie juosto kūrimo užkulius
  

Žymos: tiesos laikraštis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pagal statistiką pati populiariausia vyriška žinutė mobiliuoju telefonu: „Aš tave irgi."