Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2019-04-04

Naujas savaitraščio „Tiesa“ numeris!

  
Naujas savaitraščio „Tiesa“ numeris!
© tiesa.com

Tradiciškai ketvirtadienį pasirodžiusiame naujame savaitraščio „Tiesa“ numeryje skaitykite:

„Tiesos“ interviu
„Tiesos“ žurnalistė Justė Juškevičiūtė su Lietuvą pasaulyje garsinančiu operos solistu Edgaru Montvidu kalbėjosi apie tai, kur yra jo namai, kodėl dalyvauja pasirodymuose Lietuvoje, nors tai ir nėra naudinga, ir – ką mano apie dvigubą pilietybę „Man mano identitetas visada buvo svarbus. Praleidęs pusę savo gyvenimo užsienyje, vis dar puikiai kalbu lietuviškai, be akcento – bent jau taip tikiuosi... Nors man teko sutikti žmonių, kurie praleidę porą metų svečioje šalyje jau neatsimena žodžio „stalas“. Žinoma, tai kiekvieno žmogaus pasirinkimo reikalas, tačiau, man atrodo, kvaila neigti savo šaknis. Aš didžiuojuosi, iš kur esu kilęs, tačiau mano gyvenimas yra modernaus žmogaus neišvengiamybė – būti globalaus pasaulio piliečiu, daug keliaujančiu, bet nepamirštančiu savo šaknų ir tradicijų. Tai yra labai svarbu. Tikriausiai mane galima vadinti pasaulio lietuviu“, – interviu „Tiesai“ sakė E. Montvidas.
 
Lietuvos naujienos
 
Tyrimas dėl krizės Lietuvoje. Dėl Lietuvos banko elgesio per krizę S. Skvernelis gali kreiptis į prokuratūrą. Pasak premjero, kelia nerimą, kad valstybės institucijos, kurios turi atstovauti valstybei ir žmonėms, nuslepia informaciją ir atsisako bendradarbiauti dėl informacijos, kuri padėtų atsakyti į klausimus dėl galimai gyventojų permokėtų šimtų milijonų eurų už būsto paskolas.
 
JK lietuviams – papildomi balsavimo punktai. „Jungtinės Karalystės lietuviai galės balsuoti ne tik ambasadoje Londone, bet ir punktuose Rytų Londone, Kings Line ir Lidse“, – praneša Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.
Lietuvoje pradedama kompensuoti daugiau vaistų. Nuo balandžio pradžios visiškai kompensuojama daugiau vaistų, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Pakeitus iki šiol galiojusius kompensavimo lygius, nuo 50 proc. iki 100 proc. didėja kompensacija vaistams migrenai, klasteriniams galvos skausmams, artrozei, osteoporozei, prostatos hiperplazijai, podagrai bei kitoms ligoms gydyti.
 
Sportas
 
Britanijos lietuvių krepšinio lygos naujienos. Artėjant finalams, dvikovos darosi vis labiau įtemptos.
 
Kodėl D. Motiejūnas vis dar šiapus Atlanto? Nors žinia apie Donato Motiejūno ir NBA rungtyniaujančios San Antonijaus „Spurs“ ekipos susitarimą pasklido daugiau nei prieš savaitę, iš Kinijos į Lietuvą grįžęs aukštaūgis vis dar vieši gimtojoje šalyje ir nėra prisijungęs prie naujosios savo komandos. C. McGregoras ir alkoholis. Kai skandalingasis airis Conoras McGregoras pareiškė, jog traukiasi iš sporto, pasaulis pradėjo kelti klausimus dėl finansinės kovotojo padėties. Dabar atsakymas – beveik žinomas.
 
Taip pat naujausiame „Tiesos“ numeryje:
 
Žinomas išeivis, politikos mokslų daktaras Mykolas Gudelis – apie dvigubos pilietybės niuansus.
 
Naujausios žinios iš gyvenimo Anglijoje
 
Horoskopai
 
Anekdotai
 
Klasifikuoti skelbimai
  

Žymos: jk lietuviai, tiesos laikraštis, temos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Suvalkietis dengia namo stogą. Tik staiga paslysta ir nukrenta žemyn.

Šaukia žmonai:

– Žmona, nukritau nuo stogo!

O žmona atsako:

– Kaip gerai, pietus ligoninėje pavalgysi.