Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-05-09

Naujas savaitraščio „Tiesa“ numeris – jau prekybos vietose!

  
Naujas savaitraščio „Tiesa“ numeris – jau prekybos vietose!
© Tiesa.com

Po šventinės pertraukos „Tiesa“ vėl keliauja pas savo skaitytojus. Naujausias savaitraščio numeris skirtas JK gyvenantiems lietuviams itin aktualiai temai – šį sekmadienį vyksiančiam referendumui dėl pilietybės išsaugojimo.

Skaitytojai laikraštyje ras naudingos informacijos apie išankstinio ir sekmadienio balsavimo vietas, jų darbo laiką, žinomų žmonių pasisakymus apie dvigubą pilietybę. Daugiausia skaitytojų dėmesio, be abejo, sulauks interviu su prezidentu Valdu Adamkumi.
„Manau, kad Vyriausybė ir Lietuvoje veikiančios organizacijos neparodėme kokio rimtesnio poslinkio aiškintis kelius, stengtis išlaikyti konstitucinius reikalavimus ir pateikti tokią Konstitucijos pataisą, leidžiant tiems, kurie nori dvigubos pilietybės, neprarasti Lietuvos pilietybės, – interviu sakė V. Adamkus. – Man susidarė įspūdis, kad, užuot padėję, mes nusistatėme bausti: jūs priimate kitos valstybės pilietybę, mes jus iškart atmetame iš lietuvių tautos, bendruomenės – atimame pilietybę. Štai ir turime situaciją, kurios man baisiai gaila.“
 
Naujausiame „Tiesos“ numeryje, be to, skaitykite apie karališkosios britų šeimos naujagimį ir jau beveik sustyguotą jo vaikystę.
 
Pasaulio rubrikoje spausdiname rašinį apie šią savaitę įvykusios rusų lainerio „Suchoj“ katastrofos aplinkybes.
 
Sporto naujienose – Britanijos lietuvių krepšinio lygos kovos ir plaukikės Rūtos Meilutytės problemos.
Naujoje savaitraščio rubrikoje – Jis ir ji – pateikiame patarimų apie tarpusavio santykius, pasitikėjimą savimi bei pamąstymų, kaip valdyti sapnus.
 
Ir – kaip kiekviename „Tiesos“ numeryje – artėjančių renginių skelbimai, įvairenybės, horoskopai, juokeliai ir klasifikuoti skelbimai.
 
  

Žymos: Laikraštis, Tiesa, temos, Naujas savaitraštis Tiesa

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja bara Petriuką:
– Jei taip ir toliau mokysies, tavo tėvas pražils!
– Įsivaizduoju, kaip jis apsidžiaugs, – kikena Petriukas. – Juk dabar jis visiškai plikas!