Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-04-18

Velykinis savaitraščio „Tiesa“ numeris – jau platinimo vietose!

  
Velykinis savaitraščio „Tiesa“ numeris – jau platinimo vietose!
© Tiesa.com

Kaip visada ketvirtadienį pasirodžiusiame, vieninteliame JK lietuviams skirtame savaitraščio „Tiesa“ numeryje skaitykite:

„Tiesos“ interviu
„Dviejų pilietybių turėjimas tikrai nereiškia, kad tu kažką išduodi ar mažiau myli. Čia kažkas bandė lyginti, kad tu negali turėti dviejų tėčių, tai ir pilietybės esą negali. Bet juk tu gali turėti brolį, dėdę, senelius, kuriems po lygiai daliji savo meilę, – interviu sakė muzikantas, dainininkas Marijus Mikutavičius. – Iš tiesų aš nesuprantu tų, kurie pyksta ant emigrantų, o išvykimą prilygina nemeilei Lietuvai. Juk jeigu taip, galima sakyti, kad aš gyvenu Vilniuje, bet gimiau Lazdijuose, tai čia jau būtų nemeilė savam kraštui. Juk aš tiesiog gyvenu kitur, gyvenu ten, kur man patogiau ar įdomiau, bet tai neturi nieko bendro su meile. Jei jau taip visai sąžiningai žiūrėtume, tada visi žmonės turėtų sėdėti vienoje vietoje, nesvarbu, jis ten laimingas ar ne.“
 
„Tiesos“ žurnalistės Justės Juškevičiūtės interviu su M. Mikutavičiumi – naujo „Tiesos“ numerio viršelio tema.
 
Rinkimai 2019
 
Visi Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenantys ar laikinai esantys, vyresni nei 18 metų ir balsavimo teisę turintys Lietuvos Respublikos piliečiai turi teisę ir yra kviečiami balsuoti šiais metais gegužės mėnesį vykstančiuose rinkimuose. Lietuvos užsienio reikalų ministerija išplatino atsakymus į dažniausiai pasitaikančius JK lietuvių klausimus apie dalyvavimą rinkimuose.
Ar būtina iš anksto registruotis norintiems balsuoti JK? Ar galima anuliuoti registraciją, taisyti duomenis arba pakeisti atstovybę, jei jau užsiregistravau? Ką daryti, jei nepavyksta užsiregistruoti? Ar galima užsiregistruoti kitais būdais, ne per e. registracijos sistemą? Iki kada turiu registruotis norėdamas balsuoti paštu? Užsiregistravau balsuoti Londone, bet tuo metu būsiu Lietuvoje. Ką daryti?
 
Specialus velykinis priedas
 
O jame – ekologiški margučių marginimo būdai, keletas įdomių receptų velykiniam stalui, švetiniai žaidimai mažiems ir dideliems, „Tiesos“ skelbto margučio marginimo konkurso rezultatai, 5 išvykos į gamtą idėjos per Velykų laisvadienius.
 
Sportas
 
Vaidas Indriliūnas – kaip visada intriguojančiai – apie Britanijos lietuvių krepšinio lygos kovas.
 
Taip pat
 
Renginiai per Velykas ir po jų. Įvairenybės, horoskopas, juokeliai ir – kaip visada – klasifikuoti skelbimai.
 
Dėmesio, primename, kad sekantis savaitraščio „Tiesa“ numeris išeis gegužės 9 d.

Smagių Jums šv.Velykų ir – su artėjančia Tarptautine Darbo diena!
 
  

Žymos: Tiesa, laikraštis Tiesa, nemokamas laikraštis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!