Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-10

Anglijos golfo aikštynuose ir toliau tarpsta talentas iš Lietuvos

  
Anglijos golfo aikštynuose ir toliau tarpsta talentas iš Lietuvos Deividas Ražinskas aiškia persvara triumfavo šių metų „Ambassadors Cup“ turnyre.
Berniukas golfo bendruomenę savo sugebėjimais nustebino jau anksčiau

Jau dešimtąjį kartą Jungtinėje Karalystėje lietuvių iniciatyva įvyko tarptautinis golfo turnyras „Ambassadors Cup 2017“. Jame dar kartą savo sugebėjimus patvirtino šios sporto šakos talentas, kuris pasaulį išvydo tik šis tiek anksčiau nei šis turnyras.

2007 metais tuometinio Lietuvos ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje Vygaudo Ušacko iniciatyva pirmą kartą surengtas turnyras išaugo į tradicines varžybas ir šiemet mini pirmąjį jubiliejų: 10-asis „Ambassadors Cup“ birželio 9 dieną surengtas lankytojų geriausiu pripažintame Cambridgeshire’o grafystės aikštyne „Brampton Park Golf Club“.
šiemet turėjo dalyvauti ir pats iniciatorius V. Ušackas, tačiau prieš pat turnyrą aistringas golfo mėgėjas patyrė peties traumą, kuri ir užkirto jam kelią rungtis su kitais dalyviais.
 
O tarp dalyvavusiųjų triumfavo 11-metis Deivydas Ražinskas, kurio pergalė niekam abejonių nekėlė – jis nuo artimiausių persekiotojų greitai atitrūko triuškinama persvara ir išlaikė ją iki turnyro pabaigos. Šis berniukas golfo bendruomenę nustebino jau pernykščiame turnyre, kuriame užėmė antrąją vietą, o šįsyk tik dar kartą įrodė, kad yra itin gabus golfo žaidėjas, turintis puikias ateities perspektyvas.
 
Jis apdovanotas nugalėtojo taure ir „Hotel Palanga Spa“ įsteigtu specialiu prizu. Antrąją vietą šiemet užėmė Deivydo dėdė Mindaugas Ražinskas, o 3 vietos laimėtojas paaiškėjo tik po papildomo žaidimo – juo tapo praėjusių metų turnyro nugalėtojas Andrius Valiauga.
 
Specialiais prizais apdovanotas ir tolimiausią smūgį atlikęs žaidėjas Gediminas Subačius bei arčiausiai duobutės kamuoliuką mušęs Rimvydas Ražinskas.
Dabartinė Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė ne tik tarė padėkos ir sveikinimo žodį, bet ir sulaukė jų pati – tarnybą Londone baigiančiai diplomatei už ilgametę paramą rengiant varžybas ir kitus dvišalius projektus atminimo dovaną įteikė Lietuvos komercijos rūmai JK.
 
Per dešimtmetį golfo turnyras „Ambassadors Cup“ tapo ne tik tradicinėmis varžybomis, bet ir Lietuvos ir Jungtinės Karalystės tarpusavio ryšius stiprinančiu renginiu.
Nugalėtojo apdovanojimas. Nugalėtojo apdovanojimas.
2 vietos laimėtojo apdovanojimas. 2 vietos laimėtojo apdovanojimas.
3 vietos laimėtojo apdovanojimas. 3 vietos laimėtojo apdovanojimas.
Tolimiausio smūgio autoriaus apdovanojimas. Tolimiausio smūgio autoriaus apdovanojimas.
Arčiausiai duobutės smūgiavusio žaidėjo apdovanojimas. Arčiausiai duobutės smūgiavusio žaidėjo apdovanojimas.
LCCUK padėka ambasadorei Astai Skaisgirytei. LCCUK padėka ambasadorei Astai Skaisgirytei.
D. Ražinskas - įvairių turnyrų dalyvis. D. Ražinskas - įvairių turnyrų dalyvis.
 
  

Žymos: golfas, deividas ražinskas,, Ambassadors Cup

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Visos anytos mano, kad jų marčioms galvoje vien tik vakarėliai, baliai ir vyrai. Prisi-i-i-mena dar savo jaunystę!