Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-23

Crawley lietuvius suvienijo teatras 

  
Crawley lietuvius suvienijo teatras Spektaklis buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.
Žiūrovai taip pat džiaugėsi, jog istorija papasakota nenuobodžiai, ją įdėmiai stebėjo net patys mažiausieji

Lietuvių bendruomenė Crawley mieste nepriklausomos Lietuvos šimtmečio minėjimą pradėjo susirinkdama stebėti iš gimtinės atvykusio teatro spektaklio.

Iš Lietuvos atvykęs profesionalus teatras „Teatriukas“ praėjusį šeštadienį pristatė ir mažiems, ir didesniems skirtą spektaklį „Žalia gyva“, kuris įdomiai ir nuotaikingai perteikė Vilniaus, o kartu ir viksos Lietuvos istoriją. Nors jame vaidino vos du aktoriai – Dalia Mikoliūnaitė ir Žilvinas Ramanauskas – jų pasirodymas niekuo nenusileido didelei aktorių trupei.
„Būkime visi kartu, susitelkime švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinkime vieni kitus didžiuotis savo šalimi, vienykime savo talentus, pastangas ir darbus valstybės stiprinimo ir jos vardo garsinimo darbuose“, – kvietė spektaklio statytojai ir renginio organizatoriai – Crawley lietuvių bendruomenė „Gintaras“.
 
Žiūrovai taip pat džiaugėsi, jog istorija papasakota nenuobodžiai, ją įdėmiai stebėjo net patys mažiausieji. Žmonės dar ilgai dalijosi įspūdžiais, apžiūrinėjo dekoracijas, bendravo su aktoriais.
 
O prieš prasidedant renginiui bendruomenės „Gintaras“ pirmininkė Vaida Jakubauskienė pateikė visems staigmeną: Lietuvos Seimo narių Ramūno Karbauskio ir Audrio Šimo pasirašytą padėką už rūpestį, gerumą bei gražius prasmingus darbus gimtinėje gyvenantiems vaikams ir vienišiems seneliams.
 
Dėkodami jie palinkėjo išlikti ir toliau tokiais vieningais, patriotiškais ir sugrįžti ten, kur Jie visada laukiami - į gimtinę Lietuvą.
 
Crawley lietuvių bendruomenė ne kartą organizavo paramos ir labdaros akcijas Lietuvoje gyvenantiems nepasiturintiesiems, todėl jos nariams ši padėka buvo didžiulė staigmena bei džiaugsmas, kad geri jų darbai nelieka nepastebėti.
 
Vietos lietuviai savo mieste jau ruošiasi švęsti Kalėdas, kurios neapsieis be garsiojo Kapitono Flinto, gerai žinomų dainininkų Jolantos Naruševičiūtės ir Manto Vyganto. Bendruomenė kasmet paruošia pasirodymus su vietiniais mažaisiais lietuvaičiais.
  

Žymos: crawley lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mergina, grįžusi iš povestuvinės kelionės, skambina motinai:
– Mama, aš siaubingai laiminga...
– Įdomu, greičiau pasakok.
– Na, klausykis: vakar pirmą kartą paruošiau vyrui pietus.
– Tikiuosi pasisekė?
– Dar ir kaip! Jis nusprendė pasamdyti virėją.