Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-10-14

Lietuvos miestai plečia ryšius su tautiečiais Airijoje

  
Lietuvos miestai plečia ryšius su tautiečiais Airijoje
© urm

Spalio 10 dieną Lietuvos ambasados Airijoje iniciatyva įkurtas „Ambasadorių Airijoje klubas“, bendram darbui suvienijęs nemažą būrį Airijoje aktyviai veikiančių Lietuvos miestų ir sporto klubų ambasadorių.

Siekdamos palaikyti glaudesnius ryšius su išvykusiais miestiečiais, Tauragės, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Klaipėdos ir Kauno savivaldybės nutarė skirti šių miestų atstovus – ambasadorius – Airijoje ir kitose šalyse.
Miestų ambasadoriai Airijoje vykdo labai aktyvią veiklą, palaiko nuolatinį ryšį su Lietuva ir gimtaisiais miestais, puoselėja lietuvybę Airijoje, aktyviai dirba bendruomenėse, puoselėja tautinę kultūrą ir istorinį paveldą, sportą.
 
Jie taip pat organizuoja paramą ir labdarą gimtųjų miestų socialiai remtiniems žmonėms, ypač – vaikams, skatina ir puoselėja ryšius tarp mokyklų.
 
Pirmajame susitikime ambasadoriai pasidalijo jau sukaupta patirtimi, aptarė, kaip gali tarpusavyje suvieniję jėgas pristatyti Lietuvą jos kultūrą, ekonomikos galimybes, skatinti airius vykti į Lietuvą ir į konkrečius miestus.
  

Žymos: Emigracija, Lietuva, Airijos lietuviai, tautiečiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****