Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-27

Už išsakytą nuomonę emigrantams dovanoja skrydžių kuponus

  
Už išsakytą nuomonę emigrantams dovanoja skrydžių kuponus
© Facebook/JKLB nuotr.
Mokslinio darbo autorei svarbi Anglijos lietuvių nuomonė.
Dalis šio mokslinio tyrimo – anoniminė apklausa „Lietuviai Anglijoje“

Mokslinį darbą atliekanti lietuvė tiria į Jungtinę Karalystę emigravusių lietuvių nuomonę apie gyvenimą svetur bei galimybę grįžti į Lietuvą.

Italijoje, Milano Bocconi universitete studijuojanti Aušra Mašeckytė šiuo metu rašo savo baigiamąji magistro darbą, kurio tema susijusi su dabartine demografine situacija Lietuvoje ir jos potencialiais sprendimo būdais.
Dalis šio mokslinio tyrimo – anoniminė apklausa „Lietuviai Anglijoje“, kurios tikslas yra išsiaiškinti lietuvių emigracijos priežastis, tai, kas svarbu jų aplinkai, kas pagerintų jų galimybes sugrįžti į gimtinę, atkreipti dėmesį į spręstinas problemas ir didinti Lietuvos patrauklumą.
 
„Norint padaryti gerą statistinę analizė reikia surinkti nemažai anketų. Būčiau be galo dėkinga jeigu JK lietuviai rastų apie 10 minučių ir anonimiškai užpildytų anketą“, – sako A. Mašeckytė.
 
Norėdama paskatinti lietuvius prisidėti prie tyrimo ji visiems apklausoje dalyvavusiems žmonėms suteiks galimybę laimėti 100 svarų sterlingų vertės kuponą skrydžių bendrovės „Ryanair“ bilietams įsigyti, bei du 50 eurų vertės „Wizzair“ kuponus.
 
Norint laimėti prizus, anketą būtina užpildyti iki ateinančio pirmadienio, balandžio 30 dienos. Prizų laimėtojai bus paskelbti gegužės 1-ąją, jiems apie tai bus pranešta asmeniškai.
Anketą galima užpildyti čia: ANKETA
 
  

Žymos: Emigracija, Anglijos lietuviai, mokslinis darbas, aušra mašeckytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Anglijos karalius pašaukia lietuvį, anglą, rusą ir sako:
– Atsineškit po savo geriausią ginklą.
Lietuvis atsineša pistoletą, anglas automatą, o ruso kaip nėra, taip nėra. Anglijos karalius sako:
– Dabar susikiškit ginklus į užpakalį.