Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-06-28

Koncertas Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai pradžios paminėjimui

  
Koncertas Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai pradžios paminėjimui

Liepos 1 dieną, 19.30 valandą St John\'s Smith Square koncertų salėje (Smith Square London SW1P 3HA) Lietuvos Respublikos ambasada kviečia visus kartu paminėti Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai pradžią.

Šia iškilia proga koncertuos akordeonistas Martynas Levickis su grupe. Programoje - lietuvių liaudies dainų aranžuotės, tradicinė Europos ir pasaulio muzika, klasikiniai ir pop kūriniai. Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija el.paštu [email protected] arba telefonu 020 7592 2841.
Akordeonistų konkurso „Coupe Mondiale 2010“ laureatas, muzikinės laidos „Lietuvos talentai“ nugalėtojas Martynas Levickis yra pirmasis akordeonistas pasaulyje, pasirašęs sutartį su viena žymiausių leidybinių kompanijų „Universal Music“. Pirmasis jo albumas pasirodys būtent liepos 1 dieną. Su tokiu svarbiu pasiekimu jaunąjį virtuozą sveikino ir Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
 
Neseniai Martynas tapo oficialiu Lietuvos turizmo ambasadoriumi Didžiojoje Britanijoje. Martyno youtube puslapis: http://www.youtube.com/user/accomartin
 
  

Žymos: Koncertas Londone, Nemokamas renginys, Renginys Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?