Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-05

Lietuvos ambasada Londone organizuoja litvakų dienas

  
Lietuvos ambasada Londone organizuoja litvakų dienas

Š.m. gruodžio 17-19 d. Lietuvos ambasada Londone kartu su Londono universiteto koledžu ir Lietuvos istorijos institutu organizuos renginius, skirtus Lietuvos žydų kultūrai, istorijai, socialiniam, ekonominiam ir politiniam gyvenimui.

Dienas pradės konferencija „No simple stories II: Lithuanian Jewry in historical perspective“ Lietuvos ambasadoje, kurioje bus pristatoma Lietuvos istorijos instituto knyga „Pragmatiški aljansai“, pasakojanti apie XX amžiaus pradžios lietuvių ir žydų bendradarbiavimą kuriant Lietuvos Respubliką, bei praeitų metų konferencijos „No simple stories“ medžiaga. Diskusiją ves Europos Parlamento narys Leonidas Donskis, sveikinimo žodžius tars Lietuvos ir Didžiosios Britanijos žydų bendruomenės vadovai Faina Kukliansky ir Vivian Wineman.
Š.m. gruodžio 18 d. renginiai persikels į Londono universiteto koledžą, kuriame žymūs istorikai, žiniasklaidos atstovai, politikai iš Jungtinės Karalystės, Izraelio, Lietuvos, JAV, Lenkijos diskutuos apie Lietuvoje gyvenančių tautų santykius, litvakų istoriją ir kultūrą, o taip pat vieną didžiausių Lietuvos istorijoje tragedijų – holokaustą.
 
Litvakų dienas užbaigs š.m. gruodžio 19 d. akordeonisto Martyno Levickio ir violončelininko Abe McWilliamsas koncertas Londono Sandis sinagogoje.
 
Norinčius atvykti į renginius prašome registruotis interneto tinklapyje http://lithuaniaconference.eventbrite.co.uk
 
 
 
 
  

Žymos: Renginys Londone,, Lietuvos ambasados renginys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jaunas vyras sako žmonai:

– Tu nepatikėsi, bet šitą sriubą aš iškepiau pats.