Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-11-25

Londone Lietuvos atlikėjai sukvietė paramai (papildyta, nuotraukos) 

  
Londone Lietuvos atlikėjai sukvietė paramai (papildyta, nuotraukos)
© Dovydas Vilimas
Jurga Šeduikytė publiką nudžiugino ir naujais kūriniais.

Paramos organizacija „United Lithuanian Promotions Ltd“ pristatė dar vieną labdaros renginį Londone „Hand in Hand“. Šiemet organizatoriai nusprendė tęsti pradėtą darbą ir toliau remti Kauno klinikinės ligoninės Vaikų ligų II-ajį skyrių.

Šiais metais renginys persikėlė į erdvesnes klubo „Coronet“ patalpas ir vyko trijose salėse, kurios talpina daugiau nei 2000 žmonių. Nors visų plačių erdvių susirinkę lankytojai neužpildė, atėję galėjo mėgautis įvairių stilių muzika.
„Visi susirinkę prisidėjo prie kilnaus renginio tikslo – pirkdami bilietus į renginį, lošdami loterijoje, įsigydami specialiai pagamintas „Hand in Hand“ apyrankes arba įmesdami pinigų į aukų dėžutę. Kaip ir planuota, atskaičiavus išlaidas, lėšų užteks sutvarkyti tas dvi palatas – surinkta suma yra panaši, kaip ir pernai, ir dar po truputį auga, nes žmonės įsigyja „Hand in Hand“ apyrankes internetu”, - teigė „United Lithuanian Promotions Ltd“ atstovai ir pridūrė, jog remonto darbai ligoninėje turėtų būti pradėti jau po Naujųjų metų. Dėl palatų remonto organizatoriai kaip ir pernai bendradarbiaus su paramos fondu „Saulės smiltys“.
 
 
 
Renginį pradėjo vilniečiai „MuseIQ“, kuriems teko nelengvas uždavinys išjudinti vakaro publiką. Daugiau nei valandos trukmės gyvo garso koncertu, savo gerbėjus nudžiugino Jurga Šeduikytė, pristačiusi ir keletą naujų dainų. Pasirodymus tarp skirtingų atlikėjų užpildė madų bei šukuosenų šou, kuriuos pristatė lietuvių menininkai.
 
Mėgstančius šokių muziką, kurių renginio vakarą susirinko tikrai nemažai, linksmino DJ’ai Martynas M, Flaxen Beats ir dar keliolika Anglijoje reziduojančių DJ’ėjų. Renginio vedėjas – grupės Skamp atlikėjas Viktoras Diavara, pristatė savo programą “No Djs”.
 
 
Labdaros koncerto dalyviai galėjo dalyvauti loterijoje, kurioje įvairiausius prizus įsteigė Londone dirbančios lietuvių įmonės ar asmenys.
 
 
 
 
 
 
Pernai rudenį įvykusių pirmųjų „Hand in Hand“ labdaros renginių Londone bei Kaune tikslas buvo įvykdytas su kaupu. Projekto metu surinktų lėšų užteko ne tik Kauno klinikinės ligoninės Vaikų ligų II-ojo skyriaus dviejų palatų atnaujinimui, bet ir kompiuterių klasės-bibliotekėlės įrengimui.
 
 
Norėdami finansiškai prisidėti prie šios gražios akcijos, galite tai padaryti šiais būdais:
Pavedimu į oficialią organizacijos „United Lithuanian Promotions Ltd.“ sąskaitą:
HSBC bank
Account name: United Lithuanian promotions LTD
Account number: 00003247
Sort Code: 40-43-65
 
Arba el. bankininkystės „Paypal“ tiesioginis apmokėjimas el. paštu [email protected]
 
  

Žymos: Lietuviškas renginys, Renginys Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!