Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Lietuvos ambasada JK   |   2012-12-05

Londone pristatoma Jono Meko kūryba

  
Londone pristatoma Jono Meko kūryba Jonas Mekas

Bene žymiausias lietuvių kilmės filmų kūrėjas, kritikas, poetas ir menininkas Jonas Mekas atvyko į Londoną, kur pristatys savo darbus vienoje garsiausių Londono galerijų „Serpentine“.

Paroda veiks nuo gruodžio 5 dienos iki 2013 metų sausio 27 dienos. Šia proga Britų filmų institutas (BFI) gruodžio 6-16 dienomis ir sausio 5-26 dienomis rodys Jono Meko filmų retrospektyvą, kurią pradės jo pokalbis su Mike Figgis ir Sandra Hebron, gruodžio 12 dieną Serpentine galerijoje įvyks išskirtinis Jono Meko ir draugų Daliaus Naujokaičio, Augustino Varkalio, Pip Chodorov, Jonathon Haffner, Lionel "Fox" Magal, Jack Northover, Kenny Wollesen ir Giuseppe Zevola renginys, vakaro metu bus skaitoma poezija, skambės muzika. Bilietai į šį koncertą buvo išgraibstyti netrukus po jo paskelbimo.
Jonas Mekas neliko nepastebėtas Jungtinės Karalystės žiniasklaidos: didžiuosiuose dienraščiuose „The Guardian“ ir „The Telegraph“ pasirodė straipsniai, o Jono Meko paroda Serpentine galerijoje rekomenduojama kaip viena geriausių Londone šventiniu laikotarpiu.
 
Įėjimas į parodą nemokamas. Daugiau informacijos apie renginius rasite Serpentine galerijos internetiniame puslapyje:
 
http://www.serpentinegallery.org/2011/03/jonas_mekas.html
  

Žymos: Jonas Mekas, Paroda Londone, Lietuvos menininkai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka dvi blondinės ir viena sako:
– Aš apgavau taksistą.
– Kaip? – klausia kita.
– Sumokėjau pinigus, bet nevažiavau.