Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-01-29

Po pasaulinio turo A. Orlovos balsas skambės ir Londone

  
Po pasaulinio turo A. Orlovos balsas skambės ir Londone A. Orlova sugrįžta į Londoną.

Lietuvoje vis rečiau girdima, tačiau pasaulyje vis geriau atpažįstama Alina Orlova sausio 31 d. surengs dar vieną koncertą už šalies ribų – šįkart Londone. Po pasaulinio turo su „Grammy“ statulėlės laimėtoju, legendinės grupės „The Fugees“ siela Džonu Forte, Alina ateinančio ketvirtadienio vakarą, 20 val., su visa grupe pasirodys vienoje stilingiausių Londono vietų – „Hoxton Square Bar & Kitchen“.

„Nekantraudama laukiu pasirodymo Londone. Dėl įtempto koncertų grafiko užsienio šalyse, vis mažiau laiko randame koncertuoti Lietuvoje. Žinau, kad Londonas tas miestas, kuriame išgirsti lietuvišką balsą galima gan dažnai, tad tikiuosi, kad ateinančio ketvirtadienio vakarą į mano ir grupės pasirodymą susirinks daug gražių lietuviškų balsų. Dovana jiems – charizmatiška atlikėja Zena Kitt, kuri apšildys mūsų pasirodymą“, - apie būsimą koncertą linksmai nusiteikusi pasakojo Alina.
Atlikėja prisipažino, kad vakaras „Hoxton Square Bar & Kitchen“ bus itin jaukus ir įsimintinas ne tik klausytojams, bet ir jai pačiai: „Džiaugiuosi, kad vėl turėsiu progą koncertuoti su visa grupe. Su ja praėjusiais metais mes surengėme didžiulį turą Prancūzijoje, koncertavome Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, o metų pabaigoje ir Lietuvoje“, - apie praėjusių metų pasirodymus kalbėjo kūrėja.
 
Alinai Orlovai praėję metai buvo išties įspūdingi: be daugybės koncertų jai teko garbė žengti ir raudonuoju Niujorko kino festivalio „Tribeca“, kurio sumanytojas yra garsusis Robertas De Niro, kilimu. Į festivalį ją atginė dokumentinio filmo „Rusijos žiema“, pasakojančio apie Džono Forte gyvenimo vingius, premjera. Filme ne tik skamba dainininkės balsas, bet ir šmėžuoja jos veidas.
 
Apie Aliną Orlovą, gyvenimą kine bei jos pasirodymą Londone: http://wp.me/2Yt3r
 
  

Žymos: Koncertas, Renginys Londone, Lietuviškas renginys Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas sustabdo automobilį:
– Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
– Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas:
– Kam rūpi tie žibintai? Bet kurgi dingo namelis ant ratų?!