Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-11

Po vargingos vaikystės modeliu Londone tapusi lietuvė: „Niekad nebūčiau pagalvojusi, kad esu graži“

  
Po vargingos vaikystės modeliu Londone tapusi lietuvė: „Niekad nebūčiau pagalvojusi, kad esu graži“ Karolinos istorija primena pasaką apie Pelenę.
Nepasitikiu savimi, tik dabar mokausi šypsotis, man sunku tai padaryti.

Drovi, tyli, šviesių garbanų ir lieknos figūros Karolina Majoravičiūtė traukia Londono praeivių žvilgsnius.

„Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad kažkur keliausiu iš Lietuvos, dirbsiu modeliu. Kad esu graži, turiu save įtikinėti ir niekaip nepavyksta. Nemoku atsakyti į komplimentus, net nemoku šypsotis, sutrinku, kai giria. Bijau kalbėtis su žmonėmis, kurių nepažįstu”, - prisipažino Londone gyvenanti Karolina.
Dailius bruožus ir ūgį Karolina paveldėjo iš tėvo. Penkis vaikus Karolinos mama augino viena, vaikystę iki aštuonerių metų savo ji prisimena kaip patį laimingiausią gyvenimo tarpą. „Moku ir karvę melžti ir gyvulius prižiūrėti, sunku buvo mamai vienai su penkiais vaikais kaime, todėl moku viską“.
 
Tačiau vaikystė, kurią norisi prisiminti, greitai baigėsi. Karolinos mama ėmė gerti taip, kad namie dažnai nebūdavo net duonos, į mokyklą ji žiemą eidavo suplyšusiais sportbačiais, o mamos sugėrovus broliai vakare išvaikydavo, kad vaikai galėtų eiti miegoti. Netrukus iš mamos buvo atimtos motinystės teisės, Karoliną į namus priėmė jos tėvas, o broliai ir sesuo atsidūrė vaikų globos namuose.
 
 
Karolinai nedaug kas sakė, kad ji graži, dažniau mergina girdėdavo patyčias, kad iš jos nieko gero nebus, laukia toks pats likimas kaip mamos. „Mamą paskutinį kartą mačiau per senelio laidotuves, ji net nepriėjo prie manęs“, - LNK žurnalistams pasakojo Karolina, jau po mėnesio skridusi atgal į Lietuvą laidoti mamos.
 
Šiandien mergina gyvena Londone, keliauja po pasaulį ir tiki, kad modelio karjera viską pakeis: „Nepasitikiu savimi, tik dabar mokausi šypsotis, man sunku tai padaryti“.
 
 
 
 
  

Žymos: Modelis, Emigrantai, Karolina Majoravičiūtė, manekenė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.