Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-03-17

Šapro šou Anglijoje – dviejų valandų juoko dozė 

  
Šapro šou Anglijoje – dviejų valandų juoko dozė
© Robert Lipnicki
V. Šapranauskas sulaukė šilto Anglijos lietuvių priėmimo.

Šį savaitgalį humoro jausmo nestokojantys lietuviai Anglijoje sulaukė ypatingo svečio – Vytauto Šapranausko. Daugiau nei 30 metų Lietuvos gyventojus savo talentu stebinantis Šapras, lankydamasis Peterborough\'e ir Londone subūrė apie pusantro tūkstančio lietuvių, kurie galėjo mėgautis beveik dviejų valandų nepertraukiamo juoko doze.

Turo Anglijos miestuose metu aktorius kaip visada atrodė atsipalaidavęs ir sau leidžiantis daugiau nei kiti. Pasakojant senus ir naujus anekdotus netrūko improvizacijos, aštresnių žodžių ir netikėtų atomazgų. Įspūdingiausia buvo tai, kad aktorius visas dvi valandas sugebėjo išlaikyti publikos susidomėjimą ir netilstantį juoką.
Robert Lipnicki nuotr.
 
V. Šapranauskas yra sakęs, kad jam lietuviai užsienyje atrodo aktyvesni, nes jiems būna nuoširdžiai smagu. Anot aktoriaus, susirinkę į renginį žiūrovai patys linksminasi, neatsilošia kėdėje ir išplėtę akis nelaukia, ką parodys persona ant scenos.
 
Robert Lipnicki nuotr.
 
Paklaustas, kaip reaguoja į kritiką, jog dauguma jo pasakojamų anekdotų yra nešvankūs, interviu „Tiesai“ V. Šapranauskas yra sakęs, jog jam keisčiausia, kad viešai pasakoti anekdotus ar apskritai kalbėti nešvankiai – didžiausias tabu. „Žmonės tampa tokiais dievobaimingais Carito rėmėjais, atrodo, norėtų pasakyti tiek daug, bet viduje nieko neturi. Manau, reikia būti tokiais, kokie esame“, - kalbėjo aktorius.
Robert Lipnicki nuotr.
 
Renginio organizatoriai dėkoja rėmėjams - „Levenes solicitors“, „Small world LCC“ ir „Lyca“ kompanijoms, prisidėjusioms prie renginio organizavimo ir specialių dovanėlių žiūrovams.
 
Robert Lipnicki nuotr.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Pramogos, Renginys Londone, Lietuviai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.