Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Gabrielė Rutkauskaitė   |   2013-02-26

A. Kubilius Britanijos lietuviams: nebūkite paskutiniai, kurie sugrįš į Lietuvą

  
A. Kubilius Britanijos lietuviams: nebūkite paskutiniai, kurie sugrįš į Lietuvą
© Organizatorių nuotr.
A. Kubilius konferencijoje kvietė gerai įvertinti galimybes Lietuvoje.

Praėjusiąją savaitę įvyko LSE ( London School of Economics) Baltijos šalių bendruomenės organizuotas „Baltijos šalių forumas 2013“. Konferencija buvo norima priminti apie Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai, jau nuo šių metų liepos mėnesio. Konferencijos dalyviai ragino nepraleisti galimybių gimtosiose Baltijos šalyse ir grįžti namo.

,,The Economist'' žurnalistas Edwardas Lucasas, besidomintis Rytų Europos šalių ekonomika ir politika pastebėjo , kad dabar problematiškomis šalimis tapo pietų Europos šalys, tokios kaip Ispanija. Jos praranda savo įtaką Europoje, o jas keičia Šiaurės Europos šalys.
Jis taip pat atkreipė dėmesį į skeptikų požiūrį į Baltijos šalis po nepriklausomybės atgavimo ir kai kurių ekonomistų prognozes, jog Baltijos šalys nesugebės atlaikyti krizės. Jam pritarė ir buvęs Ministras Pirmininkas A. Kubilius, kuris pastebėjo, kad nors ir pasirinkusios skirtingus kelius, Baltijos šalys sugebėjo atlaikyti krizę.
 
„Buvo manančių, kad buvusios Sovietų Sąjungos šalys neišgyvens. 99 proc. eksporto sudarė į Rytus ir niekas šalyse nekalbėjo angliškai“, – sakė E. Lucasas. Opozicijos lyderis , A. Kubilius teigė, jog šiuo metu didelių iššūkių nematąs. „Mano žinutė visiems čia (Jungtinėje Karalystėje) gyvenantiems, nebūkite paskutiniai, kurie sugrįš į Lietuvą. Mūsų galimybės yra didelės“, – teigė A. Kubilius.
 
 
  

Žymos: Politika, Andrius Kubilius, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi mama ir dukra:
– Mama, turiu tau naujieną...
– Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?
– Mama, sakiau naujieną, o ne stebuklą.