Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-08-30

A.Ažubalis sveikina lituanistines mokyklas

  
A.Ažubalis sveikina lituanistines mokyklas
© D.Dokšaitės nuotr.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis rugpjūčio 30 dieną pasveikino pasaulio lituanistinių mokyklų bendruomenę su artėjančių mokslo metų pradžia.

„Lituanistinėje mokykloje skiepijami meilės ir pagarbos Lietuvai daigai daugeliui tampa tvirtu pamatu pradedant eiti lietuviškojo gyvenimo keliu, suartina ir telkia po pasaulį pasklidusius mūsų brolius ir seseris. Tvirtai tikiu, kad lituanistinė mokykla visuomet išliks tais lietuviškosios pasaulėjautos ir bendražmogiškųjų vertybių formavimosi namais, kuriuose ugdoma pagarba savajai Bendruomenei, Tautai ir mūsų visų Tėvynei Lietuvai“, – sakoma užsienio reikalų ministro sveikinime.
 
Lietuvos diplomatijos vadovas naujųjų mokslo metų proga linkėjo ryžto ir vienybės.
 
„Naujųjų mokslo metų išvakarėse lituanistinių mokyklų mokytojams, mokiniams ir jų tėvams nuoširdžiai linkiu entuziazmo, ryžto, vienybės ir širdingai dėkoju už pasišventimą ir atsakomybę, už gyvojo patriotizmo pavyzdį“, – rašoma A.Ažubalio sveikinimo laiške.
 
Šiuo metu 31 pasaulio šalyje veikia 187 lietuvių neformaliojo švietimo įstaigos, kuriose mokosi apie 6200 mokinių.
 
Užsienio reikalų ministerija, pasitikdama naujuosius 2010-2011 mokslo metus, parengė ir nusiuntė užsienio lietuvių švietimo įstaigoms mokymo priemonių rinkinius, kuriuos sudaro įvairaus amžiaus moksleiviams skirti leidiniai. Rinkiniai išsiųsti 147 savaitgalinėms lietuviškoms mokykloms 29 pasaulio valstybėse.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas skundžiasi psichiatrui:
– Gydytojau, manęs niekas nesupranta...
– Kaip suprast?