Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-25

Baigėsi Lietuvos dienos Gruzijoje

  
Baigėsi Lietuvos dienos Gruzijoje
© URM
Lietuviška paroda Džaryje.

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Evaldas Igantavičius paskaita „Nuo Sarmatijos iki Rytų partnerystės: europinės tapatybės paieškos“ Tbilisio Ilja Čavčavadzės universitete spalio 22 dieną baigė savaitę trukusį „Lietuvos dienų Gruzijoje“ renginių ciklą.

 
Pasak E.Ignatavičiaus, laisvę ir nepriklausomybę stiprina ne tik narystė NATO ir Europos Sąjungoje, bet ir vertybių, kurias puoselėja visuomenė, patrauklumas.
Per savaitę Lietuvos diplomatai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokslo, scenos ir televizijos žvaigždės apsilankė septyniose Gruzijos savivaldybėse, kur susitikimuose su vietos gyventojais pasakojo apie Lietuvos gamtą, kultūrą, istoriją ir paprastų žmonių kasdienybę.
Vizito Gruzijoje metu E.Ignatavičius taip pat susitiko su Gruzijos užsienio reikalų ministru Grigolu Vašadze, reintegracijos reikalų valstybės ministru Temuriu Jakobašviliu, kitais aukštais pareigūnais, vedė Lietuvos ir Gruzijos poezijos vakarą, dalyvavo Tbilisio miesto šventės „Tbilisoba“ renginiuose.
 
Projektą „Lietuvos dienos Gruzijoje“ įgyvendino viešoji įstaiga Rytų Europos studijų centras, parėmė Lietuvos Vyriausybė.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteriška logika:
– Geriau gražiuoju viską prisipažink, antraip aš pati prisigalvosiu – bus blogiau!