Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-03-27

Britams pristatytos Lietuvos turizmo galimybės

  
Britams pristatytos Lietuvos turizmo galimybės Britai kviečiami atrasti Lietuvą.

Lietuvos Respublikos ambasadoje Londone Valstybinis turizmo departamentas prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos pristatė naujas Lietuvos turizmo galimybes Jungtinės Karalystės turizmo įmonėms ir žiniasklaidos atstovams.

Svečius pasveikino ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė, kuri savo kalboje atkreipė dėmesį į tai, kad Lietuvos Pirmininkavimas ES suteikia šalies turizmo pramonei papildomą galimybę pristatyti Lietuvą kaip modernią, kuriančią ir jaukią šalį. Ambasadorė pabrėžė žiniasklaidos svarbą šalies pristatymui ir pakvietė Jungtinės Karalystės žiniasklaidos atstovus padėti britams „atrasti“ Lietuvą.
Lietuvos turizmo galimybes pristatė Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė. „2013 m. su Lietuva susipažins visa Europos Sąjunga. Pirmininkavimas ES Tarybai – didelis iššūkis ne tik politikams, bet ir turizmo sektoriaus atstovams. Siekiame jau dabar tinkamai pasiruošti, todėl rengiame Lietuvos turizmo pristatymus aktualiose turizmo rinkose. Su naujais partneriais 2013 m. antrą pusmetį tikimės aktyviai bendradarbiauti“ – teigė Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. R. Balnienė. Dalyvius taip pat pasveikino Jungtinėje Karalystėje turizmo departamentą atstovaujanti įmonė „Representation Plus“.
 
Renginio dalyvius sudomino tradicinio lietuviško maisto produktų degustacija, Baltijos auksu vadinamo gintaro bei visame pasaulyje žinomų Lietuvos sportininkų ir menininkų nuotraukų parodos.
 
Renginio metu vykusioje kontaktų mugėje dalyvavo daugiau kaip 60 Jungtinės Karalystės turizmo sektoriaus ir žiniasklaidos atstovų. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Jungtinė Karalystė nuolat patenka į 10 pagrindinių Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų. 2012 m. Lietuvą aplankė 69 tūkst. turistų iš Jungtinės Karalystės, o tai yra beveik 16 proc. daugiau nei 2011 m.
  

Žymos: Lietuva, Pasaulio Lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Todėl. Kad miegamajame yra gulintis policininkas.