Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-03-19

Danijoje – J.Lapinskaitės dokumentinių filmų retrospektyva

  
Danijoje – J.Lapinskaitės dokumentinių filmų retrospektyva Po filmų peržiūrų žiūrovai galės pabendrauti su režisiere J.Lapinskaite.

Kovo 22-24 dienomis Kopenhagos Filmų Instituto Cinematekoje vyks lietuvių režisierės ir aktorės Janinos Lapinskaitės dokumentinių filmų retrospektyva.

Režisierė pristatys keturis filmus – „Iš Elfų Gyvenimo“, „Venera su Katinu“, „Venecijaus Gyvenimas ir Cezario Mirtis“ bei naujausią filmą „Trauknys Stovi Penkias Minutes“. Po filmų žiūrovai galės pabendrauti su autore.
Danijos lietuvių bendrija kviečia į susitikimą su Janina Lapinskaite penktadienį kovo 23 d., 19 val. 30 min., Frederiksbergo Bibliotekoje, Danasvej 30B, 1910 Frederiksberg.
 
Susitikimo metu bus rodomos ištraukas iš naujo lietuviško meninio filmo „Miegančių drugelių tvirtovė“ (rež. Alg. Puipa), kuriame Janina Lapinskaitė sukūrė pagrindinį vaidmenį.
 
  

Žymos: Danija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti