Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-11-02

Druskininkietė – geriausia pasaulyje

  
Druskininkietė – geriausia pasaulyje
© „SPA Vilnius“
Puikiu baigiamuoju akordu tapo masažo amato žinovės pasirodymas Maskvoje.

Druskininkuose įsikūrusio „SPA Vilnius“ atstovė Regina Branickaitė parvežė aukso medalį iš Maskvoje įvykusio ketvirtojo Tarptautinio SPA masažo čempionato.

="text-align: left">Šis renginys yra laikomas neoficialiu SPA masažuotojų pasaulio čempionatu.
 
„Masažas yra mano gyvenimas. Visada tikėjau laimėjimu, nes tam buvo ne tik ilgai ir kruopščiai ruoštasi, bet tai dariau nuoširdžiai. Džiaugiuosi, kad mano specialiai parengtas pėdų atpalaiduojantis masažas su grikiais leido pasiekti šį rezultatą“, - teigia čempionato nugalėtoja Regina Branickaitė.

Pasaulio čempionės kelias į olimpą prasidėjo šių metų gegužės mėnesį, kuomet R.Branickaitė laimėjo Lietuvos SPA čempionatą bei nepriekaištingai pasirodė ir Baltijos šalių masažo turnyre Stokholme.

Puikiu baigiamuoju akordu tapo masažo amato žinovės pasirodymas Maskvoje. Čia ji pristatė savo sukurtą grikių masažą - unikalią procedūrą, kurios metu originaliai panaudojant grikius siekiama suteikti maksimalų atsipalaidavimo jausmą. Už šį pasirodymą visi 12 profesionalių komisijos narių specialistei skyrė pirmąją vietą, o nugalėtoja buvo apdovanota 100 000 Rusijos rublių, poilsiu 5 žvaigždučių viešbutyje Turkijoje bei kvietimu į SPA profesionalų šventę - TOPSPAFEST.

Pasak „SPA Vilnius Group“ vadovo Valdo Trinkūno, pirmą kartą dvi pirmosios prizinės vietos „išvyko“ iš Rusijos: pirmoji atiteko Lietuvai, antroji - Estijai.

„Tikriausiai kiekvienas supranta, kad laimėti tokį didelį tarptautinį SPA masažuotojų čempionatą Rusijos sostinėje atvykusiems iš užsienio nėra paprasta. Sistemingas tobulėjimas, profesionalūs mokymai ir individualios specialistų pastangos liko įvertintos ne tik tarp klientų, bet ir tarp šios srities profesionalų. Smagu, kad Lietuvoje yra specialistų, kurie ne tik neatsilieka, bet ir diktuota madas toli už šalies ribų“, - pažymi „SPA Vilnius Group“ vadovas.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.