Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LR ambasada Jungtinėje Karalystėje   |   2012-12-12

E. Mildažytė pristatė savo knygą „Pasimatymas su Lietuva“

  
E. Mildažytė pristatė savo knygą „Pasimatymas su Lietuva“ Edita Mildažytė savo knygą pristatė ir Londone.

Lietuvos ambasadoje Londone vyko susitikimas su išskirtinės knygos apie Lietuvą autore, žurnaliste, prodiusere ir laidų vedėja Edita Mildažyte. Susitikimo metu pristatyta leidyklos „Tyto Alba“ išleista lietuvių ir anglų kalbomis knyga „Pasimatymas su Lietuva” („Lithuania on a first date“).

„Pasimatymas su Lietuva“ – leidinys, pasakojantis apie esminius Lietuvos istorijos įvykius, mūsų valstybės vardą garsinančias asmenybes, lietuvių tautos kultūrą, papročius ir tradicijas. Knyga iliustruota retomis fotografijomis.
 
Gausiai susirinkusią lietuvių bendruomenę pasveikino ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė, padėkodama knygos autorei ir leidėjams už neįkainojamą indėlį į Lietuvos sklaidą užsienyje. „Ši knyga – mūsų visų meilės Tėvynei išraiška, o taip pat puiki priemonė savo šalį pristatyti draugams užsienyje“, - sakė ambasadorė.
 
 
  

Žymos: Rašytoja, Knygos pristatymas, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.