Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-12-10

Egipto lietuviai Hurgadoje pažymėjo metų pabaigą

  
Egipto lietuviai Hurgadoje pažymėjo metų pabaigą
© urm

Gruodžio 7 dieną Hurgados (Egiptas) senamiestyje vyko tradicinė lietuvių bendruomenės metų užbaigimo šventė. Miesto lietuviai ir Lietuvos ambasada Egipte organizavo lietuvišką vakarą, kurio metu buvo apibendrinta metų patirtis bei planuojama kitų metų bendruomenės veikla.

Ambasadorius Arvydas Daunoravičius susirinkusiuosius pasveikino su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir palinkėjo, kad nuostabi Kalėdų laukimo dvasia neapleistų visus ateinančius metus.
„Bendruomenės susibūrimai yra prasmingi, nes padeda tautiečiams pajusti lietuvišką bendrystę. Tačiau esu įsitikinęs, jog lietuviška dvasia gyvuos tik tokiu atveju, jei to reiks ne tik keliems aktyviausiems bendruomenės nariams, bet visiems vietos lietuviams.
 
Neabejoju, kad artėjantis atkurtos Lietuvos trisdešimtmetis bus puikus impulsas kitų metų lietuviškai veiklai“, – sakė ambasadorius, pabrėždamas, jog ambasada visada stengsis paremti įvairias iniciatyvas, jei tik to pageidaus vietos lietuviai.
 
Bendruomenės ir Lietuvos ambasados organizuojami lietuviški renginiai – tai ne tik proga pabūti lietuviams kartu, bet ir galimybė padidinti Lietuvos žinomumą Egipte.
 
Hurgados kurorte palei Raudonąją jūrą buriasi didžiausia lietuvių bendruomenė Egipte, kasmet organizuojanti lietuviškas šventes bei kitus susibūrimus, o mažieji bendruomenės nariai šeštadieniais renkasi į užsiėmimus lituanistinėje „Jūros arkliukų“ mokyklėlėje.
  

Žymos: Egiptas, Renginys, Kultūra, Pasaulio Lietuviai, Kalėdos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sudūžta lėktuvas. Tyrimų specialistai randa juodą dėžę. Perklauso. Paskutiniai įrašyti žodžiai, piloto balsas:
– Žiūrėkit kaip moku...