Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-04-24

Girtas lietuvis Škotijoje policijos telefonu klausė, kur nusipirkti alkoholio

  
Girtas lietuvis Škotijoje policijos telefonu klausė, kur nusipirkti alkoholio Lietuvis gavo baudą ir 9 mėn. neteko vairuotojo pažymėjimo.

Škotijoje lietuvis paskambino policijos telefonu 999 paklausti, kur galėtų nusipirkti alkoholio. Po valandos pareigūnai jį rado neblaivų automobilyje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje Inverneso mieste, rašė highland-news.co.uk.

Šią savaitę lietuvis sulaukė nuosprendžio, bylą nagrinėjo Inverneso pirmos instancijos teismas. Lapkričio 10 d. prieš pat 23 val. Ramūnas Burdulis paskambino į policiją. Po valandos policijos patruliai sulaukė pranešimo apie neblaivų vairuotoją ir nuvyko į automobilių stovėjimo aikštelę prie „Tesco“ prekybos centro. Jie rado 30 metų R. Burdulį automobilyje su įjungtomis šviesomis beieškantį raktelių.
„Jis atrodė neblaivus, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas“, – teigė prokuroras.
R. Burdulį nugabeno į „Burnett Road“ policijos nuovadą, ten jis du kartus nesutiko atlikti blaivumo patikrinimo, nors per vertėją buvo įspėtas apie pasekmes.
R. Burduliui paskirtas advokatas Craigas Woodas informavo, kad R. Burdulis Jungtinėje Karalystėje gyvena apie metus ir dirba vienoje Invernese parduotuvių įrangos tiekėju.
 
 
Vyriausiasis teisėjas Alasdairas MacFadyenas teigė R. Burduliui, jog jis buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio, o sprendžiant iš kaltės pripažinimo, didelė tikimybė, jog būtų vairavęs automobilį. Anot teisėjo, tai rimtas pažeidimas.
 
Teismas skyrė R. Burduliui (kuris prisipažino neatlikęs blaivumo patikrinimo) 600 svarų (2 531 Lt) baudą ir devyniems mėnesiams atėmė vairuotojo pažymėjimą.
 

  

Žymos: Alkoholis, Nusikaltimas, Škotija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Taksi automobilis lekia visu greičiu. Keleivis vairuotojui:

– Vairuotojau, važiuokite atsargiau. Manęs namuose laukia žmona ir penki vaikai.

Taksistas:

– Ir čia jūs man kalbate apie atsargumą?