Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-21

Gruzijoje - Lietuvos dienos

  
Gruzijoje - Lietuvos dienos
© D.Dokšaitė
Lietuvos dienos sulaukė nemažo susidomėjimo tarp Gorio, Kutaisio ir Kobulečio gyventojų.

Šią savaitę įvairiuose Gruzijos miestuose vykstančios Lietuvos dienos vietos gyventojus pritraukia paskaitomis, koncertais ir lietuviškais skanėstais.

„Džiugu, kad Lietuvos ir Gruzijos dialogas neužsidaro aukštų pareigūnų kabinetuose, kad į jį vis plačiau įsitraukia mūsų visuomenė. Kadaise užsimezgę ryšiai šiandien atgimsta su nauja jėga“, - sako Lietuvos ambasadorius Gruzijoje Jonas Paslauskas.
Istorijos profesoriaus Alfredo Bumblausko paskaitos, džiazo vokalistės Nedos Malūnavičiūtės pasirodymai ir lietuviškas šakotis sulaukė nemažo susidomėjimo tarp Gorio, Kutaisio ir Kobulečio gyventojų.

Per dvi renginių dienas surengtos viešos profesoriaus A.Bumblausko paskaitos Gorio ir Kutaisio universitetuose ir kultūrinis vakaras pajūrio miesto Kobulečio kino teatre. Pastarajame atliktos daugybės ovacijų sulaukusios Nedos dainos bei pristatytas lietuviškas šakotis.

Vėliau prie Lietuvos pristatymo komandos turėtų prisijungti žurnalistė Edita Mildažytė ir užsienio reikalų viceministras Evaldas Ignatavičius.

Per likusias renginių dienas ketinama aplankyti Calendžikos, Terdžolos, Chašurio savivaldybes, surengti viešas paskaitas Batumio ir Tbilisio Iljos Čavčavadzės universitetuose.

Projektą „Lietuvos dienos Gruzijoje“ įgyvendina VšĮ Rytų Europos studijų centras. Projektą remia Lietuvos Vyriausybė.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.