Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-01-14

Kanados lietuviui - apdovanojimas

  
Kanados lietuviui - apdovanojimas
© URM
T.Žižys buvo Kanados Ontario provincijos ministro pirmininko politikos departamento vadovas.

Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklu „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ apdovanotas Kanados lietuvis, darbo rinkos analitikas Tomas Žižys.

Užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė Liauškienė perdavė T.Žižiui Lietuvos užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio padėką už parodytą solidarumą su Lietuva 1991 metais ir paramą jos nepriklausomybės siekiui.
Buvęs Kanados Ontario provincijos ministro pirmininko politikos departamento vadovas T.Žižys atvyko į Lietuvą su Ontario provincijos valdžios delegacija prieš sausio 13-osios įvykius. Delegacija susitiko su Lietuvos Vyriausybės nariais. Pablogėjus padėčiai, Kanados delegacijai liepta išvykti iš Lietuvos. T.Žižys nusprendė likti Lietuvoje ir sausio 13-osios naktį perdavinėjo žinias pasauliui, talkino skleidžiant informaciją Kanados ambasadai Rusijoje.
 
Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ yra teikiamas nuo 2010 metų. Šiuo ženklu yra apdovanojami Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiai ir organizacijos už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…