Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2011-11-01

Kembridžo universiteto studentai apie Lietuvą dabar ir po dešimties metų

  
Kembridžo universiteto studentai apie Lietuvą dabar ir po dešimties metų Renginys vyks Kembridže.

Lapkričio 12-ą dieną, Kembridžo universiteto lietuvių bendrija (CULS) pristatys naują projektą – interaktyvųjį Lietuviškų idėjų forumą (LIF) 2011 –„Lietuva: dabar ir po dešimties metų”.

Konferencijos tikslas ne tik suburti jaunus lietuvius, studijuojančius prestižiškiausiuose Jungtinės Karalystės universitetuose, bet ir įtraukti kitų tautybių Kembridžo universiteto studentus bei įvairių sričių profesionalus į diskusiją apie Lietuvos vaidmenį Europos Sąjungoje ir pasaulyje šiandien bei ateityje.
„Norime diskutuoti ir išgryninti idėjas apie tai, ko Lietuvai reikia, kad ji taptų viena iš pasaulio mažųjų valstybių lyderių. Smagu, kad į šį projektą įsitraukė ir kitos Lietuvių organizacijos.“ – džiaugėsi projekto sumanytojas ir CULS prezidentas Ignas Budvytis. Londono Sičio Klubas (LCLC), Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS) bei Globalūs Lietuvos Lyderiai (GLL) su Dalia Venslovaitę priešakyje kuruos temines darbo grupes, kurių metu tikimasi suteikti galimybę kiekvienam dalyviui įsitraukti į diskusiją.
 
„Tam, kad turėtume realią Lietuvos ateities viziją, svarbi ne tik mūsų pačių tautiečių nuomonė, bet ir svetimšalių, kuriems lengviau likti objektyviems. Kartais būnant atokiau, iššūkiai ir galimybės yra labiau akivaizdūs“ – teigia Forumo globėja Aplinkos ministro patarėja ir Kembridžo universiteto studentė Laura Dzelzytė.
 
Forumo metu savo mintimis dalinsis daugelio kompanijų steigėjas Jack Lang, John Braadford ir vienas iš Carbon War Room ikūrėjų Dr. Valdas Lašas.
 
Renginio pavadinimas:Lietuviškų idėjų forumas (LIF) 2011 –„Lietuva dabar ir po 10 metų”
Laikas ir vieta:Lapkričio 12 d. 13.30- 18.30, Cambridge Union, Kembridžas
 
Platesnė informacija:www.cu-ls.org/lif
 
Registracija:http://www.cu-ls.org/lif/?page_id=21
Komentarai:Renginys vyks anglų kalba.
 
Kembridžo universiteto lietuvių bendrija (CULS) yra savanoriškais pagrindais veikianti studentų organizacija, siekianti tarp Kembridžo universiteto lietuvių palaikyti lietuvišką kultūrą ir paveldą bei skatinti edukacinį tobulėjimą ir socialinę gerovę.
 
Taip pat CULS veikloje – kviestinė vieno iš įtakingiausių Lietuvos mastytojų, bei Europos Parlamentonaro Prof. Leonido Donskio paskaita „Mažųjų šalių identitetas ir dilemos Europos Sąjungoje” bei kartu su Oksfordo universiteto lietuvių bendrija ir Vilniaus universiteto studentų atstovybe organizuotas forumas „Akademiškumas Lietuvoje”, Vilniuje.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Taksi automobilis lekia visu greičiu. Keleivis vairuotojui:

– Vairuotojau, važiuokite atsargiau. Manęs namuose laukia žmona ir penki vaikai.

Taksistas:

– Ir čia jūs man kalbate apie atsargumą?