Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-12-13

Konsulines paslaugas teikė Malmėje

  
Konsulines paslaugas teikė Malmėje Malmėje lietuviai į pareigūnus kreipėsi dėl Lietuvos pasų išdavimo.

Lietuvos ambasada Švedijoje, siekdama pagerinti Lietuvos piliečių, gyvenančių toli nuo Stokholmo, konsulinį aptarnavimą, gruodžio 8 dieną Lietuvos konsulate Malmėje, vadovaujamame Lietuvos garbės konsulo Ingmaro Ingstado, teikė konsulines paslaugas.


Pietų Švedijoje gyvenantys Lietuvos piliečiai daugiausiai kreipėsi dėl gyvenamosios vietos deklaracijų pateikimo, Švedijoje gimusių vaikų gimimo įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, teikė prašymus išduoti ar pakeisti vaikų pasus.
Lietuvos ambasados Švedijoje darbuotojai su Lietuvos garbės konsulu Malmėje I.Ingstadu taip pat aptarė konsulinius ir ekonominius konsulato veiklos aspektus, bendradarbiavimą su ambasada atstovaujant ir ginant Lietuvos piliečių, gyvenančių pietinėje Švedijos dalyje, interesus.
 
Lietuvos ambasada Švedijoje, atsižvelgdama į konsulinių paslaugų poreikį Pietų Švedijoje, sieks ir ateityje organizuoti konsulinių pareigūnų išvykas į Malmę. Tokios išvykos padaro konsulines paslaugas labiau prieinamas ir suteikia galimybę palaikyti glaudesnius ryšius su Pietų Švedijoje gyvenančiais Lietuvos piliečiais.
 
Informacija apie kitą Lietuvos ambasados organizuojamą konsulinių pareigūnų išvyką į Malmę bus pateikta Lietuvos ambasados Švedijoje interneto svetainėje.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kažin ar Anglijoje gyventi gera?
– Visur gera, kur mūsų nėra...
– Vadinasi, kasmet Anglijoje gyventi tampa vis blogiau?