Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-02-10

Lietuva pristatoma Minsko knygų mugėje

  
Lietuva pristatoma Minsko knygų mugėje Lietuvos pristatymas susilaukė didelio lankytojų dėmesio.

Minske vasario 9–13 dienomis vykstančioje tarptautinėje knygų parodoje-mugėje Lietuvos ambasada Baltarusijoje parengė Lietuvos stendą, kuriame pateikiama didelio parodos dalyvių susidomėjimo sulaukusi informacinė medžiaga apie Lietuvos istoriją, kultūrą, tradicijas, turizmą bei ekonomiką.

="text-align: left">Pirmąją knygų mugės dieną buvo pristatytas Ukrainos, Lietuvos ir Baltarusijos bendras leidybos projektas - Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti skirta knyga „Žalgirio mūšis – tautų mūšis“.
 
Susirinkusius mugės lankytojus su projektu supažindino vienas iš knygos autorių Ukrainos istorikas Igoris Marzaliukas ir Ukrainos spaustuvės „Baltik druk“ vyriausiasis redaktorius Virginijus Strolia.

Lietuvos ir Ukrainos ambasadoriai Baltarusijoje Edminas Bagdonas ir Romanas Bezsmertnij vylėsi, kad bendrą tautų istoriją pristatančią knygą baltarusiai artimiausiu metu galės išvysti ir gimtąja kalba. Šiuo metu knyga yra išleista ukrainiečių ir lietuvių kalbomis. Lietuviška jos versija bus pristatyta vasario 17-20 dienomis Vilniuje vyksiančioje knygų mugėje.

Parodoje taip pat dalyvavo Lietuvos mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto direktorius Rimantas Kareckas, kuris parodos lankytojų dėmesiui pateikė naujausias instituto išleistas knygas, lietuvių ir rusų bei rusų ir lietuvių kalbų žodynus, kitą lietuvišką enciklopedinę, meninę ir pažintinę literatūrą. Mugės lankytojai taip pat galėjo pasigrožėti fotografų Jurgos ir Ričardo Anusauskų išleista knyga-fotoalbumu „Toli iš arti“.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Aš savo močiutei daviau paragauti energetinio gėrimo.
– Na, ir kaip?
– Nieko, išėjo nusipirkti pieno... Iš Klaipėdos į Kauną!