Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-21

Lietuvaitei savo grožį patiki žinomiausi pasaulio aktoriai

  
Lietuvaitei savo grožį patiki žinomiausi pasaulio aktoriai Gritė sako, kad ne jos grožis atvėrė jai duris į profesinį pripažinimą.

„Mis Lietuva“ 2010 m. nugalėtoja gražuolė Gritė Maruškevičiūtė žurnalistams atskleidė, kad šiuo metu mėgaujasi gyvenimu, keliauja po pasaulį ir dirba mylimą darbą – mergina yra asmeninė žinomų Holivudo aktorių grimuotoja.

Laimėjusi „Mis Lietuva“ konkursą Gritė Lietuvai atstovavo ir „Mis Pasaulis“ konkurse, kur pateko tarp 40-ies gražiausių planetos merginų.
„Išvykau į Kiniją, ten teko praleisti mėnesį. Vyko įvairios repeticijos, kelionės iš vieno miesto į kitą. Mano paruoštas tradicinio šokio projektas pateko tarp 20 geriausiųjų, o bikinio užduotyje patekau tarp 40 geriausiųjų merginų“, – LNK žurnalistams sakė G. Maruškevičiūtė.
 
Tačiau pati Gritė sako, kad ne jos grožis atvėrė jai duris į profesinį pripažinimą.
 
„Norėjau dirbti ir save realizuoti. Visada norėjau daug keliauti, tai taip jau įvyko, kad pasukau į grožio industriją ir įkūriau grimo akademiją“, – kalbėjo G. Maruškevičiūtė.
 
 
Visai neseniai mergina grįžo iš Monako, kur dalyvavo televizijos festivalyje: „Teko prisiliesti prie žinomų Holivudo žvaigždžių Monako televizijos festivalyje. Teko juos ruošti ir grimuoti raudonojo kilimo vakarui, renginio atidarymui ir apdovanojimams“.
 
Gritei teko grimuoti ne vieną įžymybę – filmo „Terminatorius“ žvaigždę Robertą Patricką ir filmo „Iksmenai“ žvaigždes.
 
 
„Lyginant su Lietuvos žvaigždėmis, kurie turi daug reikalavimų ir žiūri į grimuotojo darbą kaip į kokio aptarnaujančio personalo, užsienio žvaigždės labai malonios. O šiame renginyje tokią didelę pagarbą jautėme, jie visada klausdavo, ar šitas kaklaraištis gerai, ar atrodau gerai, ar galite man patarti. Labai žmogiškas bendravimas“, – atskleidė G. Maruškevičiūtė.
 
 
 
  

Žymos: Pasaulio Lietuviai, visažistė, Gritė Maruškevičiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.