Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   belfasttelegraph.co.uk   |   2017-01-24

Lietuvė netyčia tapo garsenybe Šiaurės Airijoje

  
Lietuvė netyčia tapo garsenybe Šiaurės Airijoje
© instagram nuotr.
Prieš metus susikurta paskyra socialiniame tinkle pakeitė Ivonos gyvenimą.
Nors lietuvė šiandien yra tikra garsenybė ir turi jau per 60 tūkst. sekėjų, ji nesirengia mesti darbo mokykloje.

Padariusi paprastą dalyką – susikūrusi paskyrą socialiniame tinkle – jauna lietuvė Šiaurės Airijoje dabar turi tiek gerbėjų, kaip pasaulinio lygio žvaigždės bei uždirba iš to pinigų.

Iš Lietuvos atvykusi ir jau 11 metų Šiaurės Airijoje gyvenanti bei šeimą šioje šalyje sukūrusi Ivona Moore pasiruošusi dalyvauti ateinančioje Paryžiaus mados savaitėje, nors dar visai neseniai apie tai net pagalvoti negalėjo.
Mokytojos asistente dirbanti ir sūnų auginanti 24 metų moters gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis kai prieš metus ji susikūrė paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“ ir ėmė publikuoti savo nuotraukas.
 
Netrukus ji buvo pastebėjo, kad drabužių gamintojai naudojasi viešai skelbiamomis jos nuotraukomis, kurioje Ivona vilki jų gaminius. Vėliau moteris ėmė gauti nemokamus aprangos pavyzdžius mainais į tai, kad fotografuotusi su jais ir skelbtų nuotraukas. Dar vėliau tokias pat sąlygas lietuvei pasiūlė kosmetikos gamintojai,
 
„Žinoma sutikau, kuri moteris nenorėtų nemokamai gauti naujas sukneles ar kosmetiką?
 
Vėliau gavau laiškų iš žinomų prekių ženklų atstovų, kurie klausė, už kokią sumą reklamuočiau jų produkciją. Taigi, dabar jau gaunu pinigus už tai, kad skelbiu savo nuotraukas“, – laikraščiui „Belfast Telegraph“ sakė I. Moore.
Nors lietuvė šiandien yra tikra garsenybė ir turi jau per 60 tūkst. sekėjų, ji nesirengia mesti darbo mokykloje.
 
„Myliu savo darbą, patogus grafikas suteikia galimybę praleisti nemažai laiko su savo sūnumi, o kai jis miega aš imuosi darbo socialiniame tinkle ir bandau atsakyti į visus elektroninius laiškus su pasiūlymais bendradarbiauti.
 
Žmonės praleidžia daugybę laiko socialiniuose tinkluose, jie galėtų paieškoti galimybių, kaip tai paversti pajamų šaltiniu“, – apie kasdienybę pasakojo netikėtai išgarsėjusi lietuvė.
Instagram nuotr. Instagram nuotr.
  

Žymos: Šiaurės Airija, socialiniai tinklai, ivona moore

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kuo skiriasi optimistas nuo pesimisto? Ogi pesimistas geria konjaką ir sako:

– Blake smirdi...

O optimistas nuspaudžia blakę ir juokiasi:

– Konjakėliu kvepia!