Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Evelina Kvartunaite   |   2011-11-22

LTart.NL užkulisiai: Vytis Smolskas

  
LTart.NL užkulisiai: Vytis Smolskas
© M.Kundrotas
V.Smolskas su kitais muzikantais pasirodys jau šį šeštadienį.

Vytis Smolskas - džiazo pianistas ir kompozitorius. Į Nyderlandus jis atvyko šiek tiek daugiau nei prieš metus. Šiuo metu jis studijuoja Hagoje.

Muzika yra Vyčio gyvenimo dalis: “Manau kad,viena iš muzikos paskirčių yra padaryti žmones šiek tiek geresnius, sušildyti juos ir perimti iš jų dalį negatyvių minčių bei emocijų. Pasaulyje yra daug žmonių, kurie taip pat supranta muziką, bet jų kūryba niekada nebus vienoda. Juk kiekvienas esame skirtingi. Nemanau, kad yra labai svarbu kuo mano muzika yra ypatinga, svarbi pamatinė mintis. Dėl ko visa tai darau. Tai atspirties taškas, nuo kurio viskas klostosi savaime.”
Lietuvą savo namais vadinantis Vytis LTart.NL renginyje dalyvaus pirmą kartą. "Praeitais metais dalyvavau kaip žiūrovas. Kažkur esu girdėjęs, kad lūkesčiai mažina gyvenimo džiaugsmą, taigi, iš esmės esu atviras viskam, kas gali nutikti”, – šypsosi muzikantas.
 
Savo gyvenimo siekiu Vytis įvardija amžiną siekį mokytis gyvenimo meno paslapčių ir tiesiog “būti laimingu žmogumi” bei atsisveikindamas visiems susirinkusiems Amsterdame šeštadienį linki: “Būti atviriems ir nuoširdiems sau bei kitiems, ten sutiktiems žmonėms.”
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mano žmona angelas.


– Mano – irgi ne žmogus…